SonuçlandıYapım Alımı

Derince İlçesi 120 Yataklı Sağlık Hizmet Tesisi Yapım İşi

Sonuç Haberi

İŞİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI tarafından açılan "Derince İlçesi 120 Yataklı Sağlık Hizmet Tesisi Yapım İşi" ihalesinin sonucu ilan edildi. 16.07.2026 tarihli SONUÇ bülteninde yayımlanan karara göre ihaleyi Haldız İnşaat Otomotiv ve Ticaret Anonim Şirketi 461.000.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı.

Sözleşme bedeli, idarenin 509.965.022 TL olarak hesapladığı yaklaşık maliyetin %90,3 seviyesine denk geliyor.

İhaleye toplam 3 teklif verildi; süreç sınırlı rekabetle sonuçlandı.

Bu haber, Kamu İhale Kurumu EKAP sonuç bültenlerinden otomatik derlenmiştir. Veriler ilan tarihindeki resmî bülten içeriğini yansıtır.

İhale Künyesi

Kazanan Firma
Haldız İnşaat Otomotiv ve Ticaret Anonim Şirketi
Sözleşme Bedeli
461.000.000 ₺
Yaklaşık Maliyet
509.965.022 ₺
Teklif Sayısı
3 teklif
İhaleyi Açan İdare
İŞİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
Şehir
Kocaeli
İhale Türü
Yapım
Sonuç İlan Bülteni
16 Temmuz 2026

Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (16 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.

Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun

İhale Alarm / Kocaeli filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.

Alarm filtresi: Kocaeli

İhale İstihbaratı PRO

Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün

Haldız İnşaat Otomotiv ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, İŞİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.

İhale Kazananlarına Özel

Bu ihaleyi siz mi kazandınız?

Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.

Kazanan Rozetimi Talep Et

Sektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün

İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.

Bültene Abone Ol

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım