Disk Tabanlı Veri Yedekleme Ünitesi Alımı
İKN 2026/960947 numaralı kamu ihalesini Bilgitürk Bilgisayar Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 1.780.000 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Bilgitürk Bilgisayar Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 1.780.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 2.043.333 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ALINACAKTIR DİSK TABANLI VERİ YEDEKLEME ÜNİTESİ SATIN ALINACAKTIR AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI AKILLI ŞEHİR VE KENT BİLGİ SİSTEMLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- İzmir
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Yedek Parça
- Sonuç İlan Bülteni
- 16 Temmuz 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (16 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Yedek Parça / İzmir filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Bilgitürk Bilgisayar Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ALINACAKTIR DİSK TABANLI VERİ YEDEKLEME ÜNİTESİ SATIN ALINACAKTIR AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI AKILLI ŞEHİR VE KENT BİLGİ SİSTEMLERİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Yedek Parça sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Yedek Parça Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yedek Parça Mal Alımı
Umut Ümit Alvar • 615.350 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1517301
Biletmatik Yedek Parça Alımı
Limited Şirketi • 111.950 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1364267
Avrupa Saha Turnike Yedek Parça Alımı
Durmuş Koçoğlu • 8.600 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1343777
Cihaz Yedek Parçası ve Cihaz Sarf Malzemesi Alımı (43 Kalem)
ANT Teknik Cihazlar Pazarlama ve Dış Ticaret Anonim Şirketi • 675.164 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/912129
Makinası, Yedek Parça
Yimsan Yakın İnşaat Makine Mühendislik ve Çelik Kalıp Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 922.880 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1263127
Çadır ve Yedek Parça, El Aletleri, Yapı Malzemesi)
Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi • 1.317.400 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/944762
İzmir İlinde Son İhale Sonuçları
15 Kalem Kırtasiye Tüketim Malzemesi
Fora Kağıt Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 13.760 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1281702
(Eylül - Aralık) Kısmi Zamanlı Malzemeli Temizlik Hizmeti Alımı İşi
Başaran Personel Kaynakları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 819.520 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1388701
Genetik Anabilim Dalının İhtiyacı Olan 24 Aylık 120000000 Puan Tıbbi Genetik Hizmet Alım İşi
Gentan Özel Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi • 123.600.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/697311
Şekilde Faydalanmasını Sağlamak Amacıyla Hazırlanacak Olan Görsellerin Basımı
Pruva Tanıtım Reklam Baskı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.899.500 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1271323
İçin Bakım ve Onarımlarının Yaptırılması Hizmeti
VOM İnşaat Kimya Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.997.320 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1259290
Hizmet Alımı
Doğukan Turizm Taşımacılık Tekstil Reklam Temizlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 6.461.559 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1268942
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeYedek Parça işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik İzmir merkezli firmalarda.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Plastik Kalıp • Düzce
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti. — Düzce Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
AS ÇELİK DÖKÜM İŞLEME SAN. VE TİC. A.Ş
Döküm • Samsun
AS Çelik Döküm, 1956'dan beri Samsun OSB'de çelik döküm ve manganez çelik üretimi yapan, Avrupa'ya ihracat gerçekleştiren entegre sanayi kuruluşudur.
Tedarikçi misiniz? Bilgitürk Bilgisayar Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol