3 Kısım Oyun Grupları ve Spor Aletleri Yedek Parça Temini
İKN 2026/942144 numaralı kamu ihalesini Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 25.400.000 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 25.400.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 125.780.218 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- PARÇASI SATIN ALINACAKTIR 3 KISIM OYUN GRUPLARI VE SPOR ALETLERİ YEDEK PARÇASI SATIN ALINACAKTIR ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ANFA ANKARA ALTINPARK İŞLETMELERİ LİMİTED ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Yedek Parça
- Sonuç İlan Bülteni
- 21 Temmuz 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (21 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Yedek Parça filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, PARÇASI SATIN ALINACAKTIR 3 KISIM OYUN GRUPLARI VE SPOR ALETLERİ YEDEK PARÇASI SATIN ALINACAKTIR ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ANFA ANKARA ALTINPARK İŞLETMELERİ LİMİTED ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Yedek Parça sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Yedek Parça Sektöründe Son İhale Sonuçları
Duodenoskop,Bronoskop Cihazları) Periyodik Bakım Onarım (Parça Dahil) Hizmeti
Eküp Teknoloji Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.591.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1317805
PTS ve CCTV Sistemlerinin 30/06/2027 Tarihine Kadar Teknik Şartnamesi ve Ekleri Doğrultusunda Parçasız Bakım ve Onarımı İşi
AS EL Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.860.061 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1320383
40 Kalem Oto Elektrik Birimi Yedek Parça Alımı
Fuat Oto Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 59.400 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/970509
RMT4 Araçları Klıma Sıstemı Yedek Parçaları Mal Alımı
İthalat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 78.720 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1460849
2026 Yılı 3 Kalem Yedek Parça Alımı
Bilkomed Tıbbi Sistemler Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 758.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1321414
2026 Yılı Mobilya, Tamirat İçin Yedek Parça ve Mobilya Malzeme
Bolu Hasçelik Mobilya Dekorasyon Orman Ürünleri İnşaat Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 22.470.455 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1250254
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeYedek Parça işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
ENKAY ALÜMİNYUM LEVHA-MUTFAK EŞYALARI-İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Samsun
Samsun ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Plastik Kalıp • Düzce
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti. — Düzce Organize Sanayi Bölgesi üye firması
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Tedarikçi misiniz? Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol