29 Kalem Yaş Sebze Meyve
İKN 2026/932221 numaralı kamu ihalesini Ahmet Yaşar kazandı — sözleşme bedeli 2.764.250 ₺, 3 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Ahmet Yaşar
- Sözleşme Bedeli
- 2.764.250 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 6.482.275 ₺
- Teklif Sayısı
- 3 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ADANA 2 NOLU AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Hakkari
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 16 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (16 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Hakkari filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Ahmet Yaşar firmasının geçmiş ihale kazanımları, GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ADANA 2 NOLU AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
Saksılı Meyve Fidanı Alımı
Sınırlı Sorumlu Pirinççi Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi • 1.508.225 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1263556
24 Kalem Yaş Sebze ve Meyve Alımı
Genç Numanoğlu İnşaat Turizm Nakliyat Tarım ve Hayvancılık Gıda Temizlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 639.300 ₺ • 1 teklif • İKN 2025/1523222
Sebze-Meyve Alımı İhalesi İşi 1
Osman Ayyıldız • 279.315 ₺ • 2 teklif • İKN 2020/454398
Giresun İl Sağlık Müdürlüğü Yemek Hizmeti Alımı
Yetimoğulları Gıda Temizlik ve Hizmet Alımı Ticaret Limited Şirketi • 2.673.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1312275
1000 Öğün Yemek Hazırlama, Taşıma, Dağıtım ve Sonrası Temizlik Hizmeti Alımı
Simav Yemek Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Simav Şubesi • 2.465.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1491747
Ücretli Öğretmen & Malzeme Dahil Yemek Hazirlama ve Dağıtımı
DBS Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Emlak Oto Kiralama Yemekçilik Temizlik Organizasyon Ticaret Limited Şirketi • 1.812.246 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1262160
Hakkari İlinde Son İhale Sonuçları
26 Kalem Laboratuvar Sarf Malzemesi Alımı
Logos Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 13.554 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1398740
Telefon Santrali Yenileme İşi
Tekin Grup Lojistik Bilişim ve Güvenlik Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 1.380.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1380732
Etüdü Yapımı Hizmet Alım İşi
Evren Group Yapı Lojistik Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.378.500 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1407477
Malzemeleri Mal Alım İşi
Kromeks Tarım İnşaat Dış Ticaret Anonim Şirketi • 35.289.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1407792
Yemekhane İçin 43 Kalem Gıda ve Temizlik Malzemesi Alımı İş
Özgür Yıldız • 1.724.650 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1371308
Hakkari Yetenek Taraması Araç Kiralanması
Aytem Temizlik Gıda Tekstil Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi • 1.174.200 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/656573
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Hakkari merkezli firmalarda.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Ahmet Yaşar gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol