Marka Taşıtların İşçilik ve Yedek Parça Dahil Bakım ve Onarım Hizmet Alım İş İhalesi
İKN 2026/911710 numaralı kamu ihalesini Türker Pakel, Şener Pakel İş Ortaklığı kazandı — sözleşme bedeli 3.230.000 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Türker Pakel, Şener Pakel İş Ortaklığı
- Sözleşme Bedeli
- 3.230.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.290.333 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HİZMETLERİNDE ÇALIŞAN MUHTELİF MARKA TAŞITLARIN İŞÇİLİK VE YEDEK PARÇA DAHİL BAKIM VE ONARIM HİZMET ALIM İŞ İHALESİ HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
- Şehir
- Hatay
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Yedek Parça
- Sonuç İlan Bülteni
- 20 Temmuz 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (20 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Yedek Parça / Hatay filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Türker Pakel, Şener Pakel İş Ortaklığı firmasının geçmiş ihale kazanımları, HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HİZMETLERİNDE ÇALIŞAN MUHTELİF MARKA TAŞITLARIN İŞÇİLİK VE YEDEK PARÇA DAHİL BAKIM VE ONARIM HİZMET ALIM İŞ İHALESİ HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Yedek Parça sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Yedek Parça Sektöründe Son İhale Sonuçları
Basınçlı Boru Hatları İçin Esnek Boru Bağlantı Parçaları Temini
Bortek Boru ve Tesisat Teknolojileri Dış Ticaret Limited Şirketi • 78.380.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1046344
İçin Akü ve Yedek Parça Alımı
Hakan Yazıcı • 3.235.915 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1306661
Şaşal Su Fabrikası İçin Shrink Makinesi Yedek Parça Alımı
Turizm Gıda Hayvancılık Organik Tarım Yem Tekstil Temizlik Su Meşrubat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 395.977 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1137293
40 Kalem Mekanik Kısmı Yedek Parça
Sarılar Kardan Makina Yedek Parça İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.490.000 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/1135090
Düktil Ek Parça Alımı
Samsun Makina Sanayi Anonim Şirketi • 5.696.972 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1259275
Şebeke Hatlarında Kullanılmak Üzere Muhtelif İçme Suyu Boruları ve Ek Parçaları ile Çeşitli Malzemelerin
Cantek Altyapı ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 4.980.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1104246
Hatay İlinde Son İhale Sonuçları
Öğrencilerinin Taşıma Hizmeti
Yusuf Dönmez • 285.980 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1464871
(Kurulum Dahil) Alım İşi
Has-Gaz LPG Dağıtım ve Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 7.800.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1495501
Bakimevi ve Asfalt Plent Tesisi İçin LNG (Sıvılaştırılmış Doğalgaz) veya CNG (Sıkıştırılmış Doğalgaz) Alinmasi Mal Alim İşi
Has-Gaz LPG Dağıtım ve Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 37.807.641 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1181154
Muhtelif Kırtasiye ve Spor Malzemeleri Mal Alım İşi
Ahmet İbiş • 3.218.500 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1443501
Plent Altı Bitümlü Sıcak Karışım Asfalt Binder Tabakası Alım İşi
HES Asfalt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 45.850.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1214225
Tarihi Hükümet Konağı İç Mekan Ek İmalatlar Yapım İşi
Paşa Hizmet İnşaat Otomotiv Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 5.200.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1229643
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeYedek Parça işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Hatay merkezli firmalarda.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
AS ÇELİK DÖKÜM İŞLEME SAN. VE TİC. A.Ş
Döküm • Samsun
AS Çelik Döküm, 1956'dan beri Samsun OSB'de çelik döküm ve manganez çelik üretimi yapan, Avrupa'ya ihracat gerçekleştiren entegre sanayi kuruluşudur.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Plastik Kalıp • Düzce
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti. — Düzce Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Türker Pakel, Şener Pakel İş Ortaklığı gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol