Aydınlatma Hattı İşi
İKN 2026/900893 numaralı kamu ihalesini Beşbey Enerji Mühendislik Elektrik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 1.747.000 ₺, 6 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Beşbey Enerji Mühendislik Elektrik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 1.747.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 1.562.774 ₺
- Teklif Sayısı
- 6 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- YAPTIRILACAKTIR AĞ DAĞITIM VE AYDINLATMA HATTI İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR DOĞA KORUMA VE MİLLİ PARKLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DOĞA KORUMA VE MİLLİ PARKLAR 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Tokat
- İhale Türü
- Yapım
- Sektör
- Aydınlatma
- Sonuç İlan Bülteni
- 21 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (21 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Aydınlatma / Tokat filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Beşbey Enerji Mühendislik Elektrik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, YAPTIRILACAKTIR AĞ DAĞITIM VE AYDINLATMA HATTI İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR DOĞA KORUMA VE MİLLİ PARKLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DOĞA KORUMA VE MİLLİ PARKLAR 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Aydınlatma sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Aydınlatma Sektöründe Son İhale Sonuçları
Park ve Mezarlık Aydınlatması İçin Malzeme Alımı
Yüksel Mazılı • 1.498.175 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1498939
Dekoratif Yol Aydınlatma Direği Alınması
Gürcan Demirel Mühendislik Danışmanlık Hizmetleri • 4.648.980 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1286470
Aydın İli Söke İlçesi Sadullah Kuşada İlkokulu Onarım İşi
LİM İnşaat Turizm Gıda İthalat İhracat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.450.000 ₺ • 10 teklif • İKN 2026/1380536
Rumkale Kale Aydınlatması Yapım İşi
Demir Global İnşaat Mühendislik ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 385.900 ₺ • 5 teklif • İKN 2020/83002
İhata ve Aydınlatma Yapım İşi
ES Kent Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 38.760.807 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1459340
2026 Yılı Dekoratif Aydınlatma Direği Mal Alımı
Haköz Mühendislik Otomasyon İnşaat ve Enerji Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 4.793.400 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1300208
Tokat İlinde Son İhale Sonuçları
Taşıma Merkezi Okula 43 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşınması İşi
2A Temizlik Yemek İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 405.000 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1097736
Eğitim Kapsamındaki Ortaöğretim (Lise) ve İmam Hatip Ortaokulu Öğrencilerin Taşıma Merkezi Okullara Taşınması Hizmet Alımı İşi
2A Temizlik Yemek İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 549.900 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1101172
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitim Öğrenci Taşıma İşi
Ayhan Arslan • 4.259.576 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1177144
2026-2027 Eğitim ve Öğretim Yılı Ortaöğretim Öğrenci Taşıma İşi
Tokat Ay Turizm Temizlik İşleri Gıda İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 1.149.350 ₺ • 20 teklif • İKN 2026/1189316
Taşınması Hizmet Alım İşi
Sancar Güleç • 1.879.703 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1191393
Hatip Ortaokulu Öğrencilerini Taşıma İşi
Fatih Aydın • 5.249.000 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1195051
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeAydınlatma işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Tokat merkezli firmalarda.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
MERZEL ELEKTRİK ELEKTRONİK SAAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Amasya
Amasya Merzifon OSB'de elektronik kart tasarımı ve üretim. Saatte 30.000 malzeme kapasitesi, anti-statik tesis ve AR-GE desteği ile B2B çözümler.
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Plastik Kalıp • Düzce
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti. — Düzce Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
MERSİM METAL KALIP SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
Tedarikçi misiniz? Beşbey Enerji Mühendislik Elektrik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol