SonuçlandıYapım Alımı

2026 Yılı 1'nci Kısım Su Şebeke Yapım İşi

Sonuç Haberi

YAPTIRILACAKTIR KANALİZASYON-İÇME SUYU-YAĞMURSUYU İŞİ YAPTIRILACAKTIR KONYA S… tarafından açılan "2026 Yılı 1'nci Kısım Su Şebeke Yapım İşi" ihalesinin sonucu ilan edildi. 20.07.2026 tarihli SONUÇ bülteninde yayımlanan karara göre ihaleyi Özdora Mühendislik Anonim Şirketi 217.728.937 TL sözleşme bedeliyle kazandı.

Sözleşme bedeli, idarenin 279.402.958 TL olarak hesapladığı yaklaşık maliyetin %77,9 seviyesine denk geliyor.

İhaleye toplam 4 teklif verildi; süreç sınırlı rekabetle sonuçlandı.

Bu haber, Kamu İhale Kurumu EKAP sonuç bültenlerinden otomatik derlenmiştir. Veriler ilan tarihindeki resmî bülten içeriğini yansıtır.

İhale Künyesi

Kazanan Firma
Özdora Mühendislik Anonim Şirketi
Sözleşme Bedeli
217.728.937 ₺
Yaklaşık Maliyet
279.402.958 ₺
Teklif Sayısı
4 teklif
İhaleyi Açan İdare
YAPTIRILACAKTIR KANALİZASYON-İÇME SUYU-YAĞMURSUYU İŞİ YAPTIRILACAKTIR KONYA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Şehir
Konya
İhale Türü
Yapım
Sonuç İlan Bülteni
20 Temmuz 2026

Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (20 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.

Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun

İhale Alarm / Konya filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.

Alarm filtresi: Konya

İhale İstihbaratı PRO

Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün

Özdora Mühendislik Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, YAPTIRILACAKTIR KANALİZASYON-İÇME SUYU-YAĞMURSUYU İŞİ YAPTIRILACAKTIR KONYA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.

İhale Kazananlarına Özel

Bu ihaleyi siz mi kazandınız?

Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.

Kazanan Rozetimi Talep Et

Sektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün

İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.

Bültene Abone Ol

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım