Kuzey İlçeleri Yol Aydınlatması
İKN 2026/858190 numaralı kamu ihalesini EGT Otomasyon Mühendislik Enerji Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Remzi Bozdemir İş Ortaklığı kazandı — sözleşme bedeli 141.528.466 ₺, 11 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- EGT Otomasyon Mühendislik Enerji Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Remzi Bozdemir İş Ortaklığı
- Sözleşme Bedeli
- 141.528.466 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 222.191.108 ₺
- Teklif Sayısı
- 11 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- YOL AYDINLATMA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
- Şehir
- Kahramanmaraş
- İhale Türü
- Yapım
- Sektör
- Aydınlatma
- Sonuç İlan Bülteni
- 17 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (17 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Aydınlatma / Kahramanmaraş filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
EGT Otomasyon Mühendislik Enerji Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Remzi Bozdemir İş Ortaklığı firmasının geçmiş ihale kazanımları, YOL AYDINLATMA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Aydınlatma sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Aydınlatma Sektöründe Son İhale Sonuçları
Binası - Şırnak Şehit Aydoğan Aydın Devlet Hastanesi)
Şehrinuh Gıda Hayvancılık İnşaat Otomotiv Petrol Ürünleri Temizlik Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 362.894.411 ₺ • 9 teklif • İKN 2025/842918
2026 Yılı Dekoratif Aydınlatma Direği Mal Alımı
Haköz Mühendislik Otomasyon İnşaat ve Enerji Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 4.793.400 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1300208
Aydınlatma Direklerinin Montaj Dahil Mal Alım İşi
Cihan Yamaç • 8.491.200 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1481941
Aydın İli Karacasu İlçesi 2 Adet Okul Onarım İşi
Rıza Özer • 2.745.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1273540
Dekoratif Direkler ve Solar Aydınlatma Armatürleri Alım İşi
Işın Daylight Aydınlatma Pazarlama İmalat Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi • 20.915.751 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1444776
Aydın Kuşadası-Söke İçme Suyu Sarıçay Barajı ENH Deplasesi
Özaltın İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi • 367.842.189 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1340094
Kahramanmaraş İlinde Son İhale Sonuçları
Bazalt Blok Taşı Alımı
Analog Global Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.000.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1311007
Olan 51 Hat (51 Araç) ile 181 İş Günü ve 51 Rehber Personeli 253 Prim Günü ile Özel Eğitim Öğrenci Taşınması Hizmet Alım İşi
Hakverdi Purlu • 12.163.149 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1212090
Bilişim Malzemeleri
KM Bilişim Elektronik Kırtasiye Temizlik Oyuncak Eğitim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.487.500 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1256368
Hazır Mobilya Malzemeleri Alımı
Hatice Özdemir • 3.110.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1434994
Sıvı Deterjan Sistemi
GÖR-Med Medikal Sağlık Mobilya Halı Tekstil Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 6.359.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/909068
2026 Yılı Temizlik ve Mutfak Malzemeleri Alımı
CT Tıp Medikal Ürünler Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 999.456 ₺ • 21 teklif • İKN 2026/912968
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeAydınlatma işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Kahramanmaraş merkezli firmalarda.
GÜNEYOĞLU ELK. MAK. SAN. TAAH.VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Sakarya
Sakarya ilinde Elektrik ve Elektronik sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fotolitografik Desen Oluşturma. NACE 26.11.
BORSAN KABLO ELEKTRİK AYDINLATMA İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.
Elektrik ve Elektronik • Samsun
Samsun'da 1984'ten beri kablo üreticisi. TSE, VDE, CE, UL sertifikalı bakır & alüminyum güç kabloları. 80.000 m² üretim kapasitesi, 100+ ülkeye ihracat.
ENKAY ALÜMİNYUM LEVHA-MUTFAK EŞYALARI-İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Samsun
Samsun ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
Tedarikçi misiniz? EGT Otomasyon Mühendislik Enerji Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Remzi Bozdemir İş Ortaklığı gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol