22 Kalem Tıbbi Malzeme Temini
İKN 2026/844242 numaralı kamu ihalesini Neurotech Sağlık Sistemleri Pazarlama Sanayi İthalat İhracat Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 274.400 ₺, 11 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Neurotech Sağlık Sistemleri Pazarlama Sanayi İthalat İhracat Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 274.400 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 12.580.037 ₺
- Teklif Sayısı
- 11 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA REKTÖRLÜĞÜ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ DEKANLIĞI
- Şehir
- İzmir
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- İlaç ve Medikal Cihaz
- Sonuç İlan Bülteni
- 20 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (20 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — İlaç ve Medikal Cihaz / İzmir filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %186 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 53 ihalenin tipik sözleşme aralığının %186 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Neurotech Sağlık Sistemleri Pazarlama Sanayi İthalat İhracat Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA REKTÖRLÜĞÜ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ DEKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, İlaç ve Medikal Cihaz sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
İlaç ve Medikal Cihaz Sektöründe Son İhale Sonuçları
Bitlis Merkez Halk Sağlığı Laboratuvarı Düzenleme İşi
Mikail Çam • 693.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1335182
3 Aylık Laboratuvar Hizmet Alımı
Nofmed Tıbbi Malzemeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 4.376.717 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1553702
4 Kısım Laboratuvar Hizmet Alımı
Temapol İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi • 3.599.529 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1575005
6 Kısım Puan Karşılığı Laboratuvar Hizmet Alımı
LAB-TEK Medikal Ticaret Limited Şirketi • 5.148.868 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1576013
11 Kalem Tıbbi Cihaz Bakım Onarım Hizmet Alımı
Bilkomed Tıbbi Sistemler Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 120.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1161608
30 Süreli PCR Laboratuvarı Sonuç Karşılığı Hizmet Alımı
Maygen Laboratuvar Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 64.993.568 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/923631
İzmir İlinde Son İhale Sonuçları
2 Aylık Spesifik Hormon Hizmet Alımı
Gazi Kimya Laboratuar Sistemleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 2.568.294 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1431824
Taşımalı Eğitim Kapsamındaki İlköğretim Öğrencilerinin Taşıma Merkezi Okullara 39 Araç ile 181 İş Günü Taşınması
Mehmet Altok • 415.395 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1262278
10. İzmir Uluslararası Edebiyat Festivali Organizasyon Hizmeti
ÖN-AK Sosyal Hizmetler İnşaat Tarım Tekstil Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.589.500 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1322936
01 Eylül 2026 – 31 Aralık 2026 Tarihleri Arasında 4 Ay Süre ile Teknik Destek Hizmet Alımı İşi
Aslanege Personel Hizmetleri Yapı Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 2.388.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1540622
İncir Kurutma Kereveti Alım İşi
Nurcan Plastik Sanayi Ticaret ve Turizm Anonim Şirketi • 1.640.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1544561
Soğuk Su Sayacı
Baylan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 23.900.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1232870
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi Eşleştirmeİlaç ve Medikal Cihaz işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik İzmir merkezli firmalarda.
BÜLBÜLOĞLU OKSİJEN ASETİLEN TIBBİ GAZLAR SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Kimya Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Kimya Sanayi üreticisi. NACE 20.1 faaliyet kodu. Buhar Krakingi kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
TEZ OKSİJEN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Kimya Sanayi • Amasya
Amasya merkezli Kimya Sanayi üreticisi. NACE 20.1 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
POELSAN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Samsun
POELSAN Plastik, 1994'ten beri Samsun'da vana, filtre ve sulama çözümleri üretmektedir. 43.000 ton kapasite, 80+ ülkeye ihracat, ISO sertifikalı.
ALPPLAS ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Ankara
Beylikdüzü İstanbul'da faaliyet gösteren ALPPLAS, beyaz eşya ve ev elektroniği sektörüne yönelik yüksek kaliteli plastik bileşen üretimi gerçekleştirir.
İNTER-PLAST PLASTİK DOĞ.AKS.SAN.VE TİC.A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Edirne
İNTER-PLAST PLASTİK DOĞ.AKS.SAN.VE TİC.A.Ş. — Edirne Organize Sanayi Bölgesi üye firması
İSTANBUL GÜBRE SANAYİ A.Ş.
Kimya Sanayi • Samsun
İSTANBUL GÜBRE SANAYİ A.Ş. — Samsun Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Neurotech Sağlık Sistemleri Pazarlama Sanayi İthalat İhracat Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol