İmalat Yapım İşi
İKN 2026/835083 numaralı kamu ihalesini Bems İnşaat Makina Elektronik Robotik Mühendislik Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 5.439.000 ₺, 11 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Bems İnşaat Makina Elektronik Robotik Mühendislik Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 5.439.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 6.285.092 ₺
- Teklif Sayısı
- 11 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- HASTANE MUTFAK SABİT MOBİLYA, DOLAP SİSTEMLERİ VE ALÜMİNYUM İMALATI YAPTIRILACAKTIR BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Ankara
- İhale Türü
- Yapım
- Sonuç İlan Bülteni
- 16 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (16 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Makine ve Ekipman İmalatı / Ankara filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %17 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 27 ihalenin tipik sözleşme aralığının %17 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Bems İnşaat Makina Elektronik Robotik Mühendislik Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, HASTANE MUTFAK SABİT MOBİLYA, DOLAP SİSTEMLERİ VE ALÜMİNYUM İMALATI YAPTIRILACAKTIR BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Makine ve Ekipman İmalatı sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Makine ve Ekipman İmalatı Sektöründe Son İhale Sonuçları
Muhafaza Şefliği 2026 Yılı Adala Yanık Endüstriyel Ağaçlandırma Uygulama Projesi Sahası Makineli Arazi Hazırlığı Hizmet Alım İşi
Gürak Ormancılık Nakliyat İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.698.514 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1210202
Rektörlük Binası Makine Dairesiz Asansör Yapım İşi
SM Türkmen Grup İnşaat Limited Şirketi • 3.498.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1308185
Düchting Marka Pompalarına Ait Yedek Malzemelerin Temini İşi
Seterm Teknik Ticaret Anonim Şirketi • 229.446 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1365793
4 m³/Saat Kapasiteli Ters Osmoz Su Arıtma Sistemi Alımı
Mehmet Yavuz • 1.148.850 ₺ • 24 teklif • İKN 2026/1177788
Debimetre ve Su Sayacı Alımı
BK Paslanmaz Çelik ve Vana Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 314.895 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1160785
1 Adet 2026 Model Lissmac Multicut 400 D Derz Kesme Makinesi
Üsfen Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.356.900 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1210359
Ankara İlinde Son İhale Sonuçları
Çözünürlüklü Anatomi Eğitimi Sistemi, Eğitim Maketleri ve Laboratuvar Cihazları Alımı
Protek Grup Laboratuvar Cihazları Nakliye İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi • 247.500 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1170330
Hemodiyalizi Hizmet Alımı
Riva Mühendislik Su Arıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 42.981.318 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1034113
Havuzu İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi
REC Uluslararası İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 5.800.000.000 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1407850
İşi
Mega Grup Makina Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.126.650 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1263576
ve Taşıma İşi
Orca Lojistik Taşımacılık Turizm Nakliyat Ticaret Limited Şirketi • 25.188.981 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1216108
Metroloji (Kalibrasyon) ve Validasyon Hizmeti Alımı
BC Biyomedikal Deney ve Kalibrasyon Sağlık Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 449.980 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1181284
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeMakine ve Ekipman İmalatı işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Ankara merkezli firmalarda.
AKPINAR CİVATA TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Ankara • aynı şehir
İstanbul'un civata ve bağlantı elemanı uzmanı. DIN 933, ISO 4014, ASTM A325 uyumlu 10.000+ SKU. Karaköy · Ümraniye · Pendik şubeleri. Aynı gün teslimat.
Cer Döküm ve Makina San. ve Tic. A.Ş.
Döküm • Ankara • aynı şehir
Yüksek hassasiyetli demir-çelik döküm ve makina imalatında Türkiye'nin güvenilir OEM tedarikçisi. ISO 9001 kalite güvencesiyle otomotiv, enerji ve savunma sektörlerine hizmet.
ALCAST METAL SAN. VE TİC. A.Ş.
Döküm • Ankara • aynı şehir
Bursa NOSAB'da 2005'ten beri yüksek basınçlı alüminyum döküm; otomotiv ve endüstriyel sektörlere ISO kalitesinde üretim.
AKIN Machiney (AKIN MAKİNA)
Yedek Parça • Ankara • aynı şehir
Demiryolu, lokomotif, vagon, otomotiv ve ağır ekipman sektörlerine yüksek hassasiyetli yedek parça üreten Konya merkezli üretici.
AKS Anahtar Kontak San. ve Tic. A.Ş.
Elektrik ve Elektronik • Ankara • aynı şehir
1991'den beri elektromekanik kontak ve şalter üretimi; elektrik-elektronik, beyaz eşya, otomotiv ve asansör sektörlerine komponent tedariki. ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikalı.
Akesis Elektrik Elektronik Tic. Ltd. Şti.
Elektrik ve Elektronik • Ankara • aynı şehir
Ankara Çankaya merkezli elektrik taahhüt ve güvenlik sistemleri firması: 500+ tamamlanmış proje deneyimiyle bina elektrik tesisatı, IP kamera, yangın alarm ve kartlı geçiş — keşiften devreye almaya tek elden anahtar teslim hizmet.
Tedarikçi misiniz? Bems İnşaat Makina Elektronik Robotik Mühendislik Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol