4x2 Şasi Üzerine (10000 WT Su Arıtmalı) Çöp Konteyner Yıkama ve Dezenfekte Aracı
İKN 2026/814183 numaralı kamu ihalesini Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 5.525.000 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 5.525.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 5.700.000 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- DEZENFEKTE ARACI 1 ADET 2026 İMAL YILI BEYAZ RENK FORD TRUCKS F-LİNE 1833DC 4X2 ŞASİ ÜZERİNE (10000 WT SU ARITMALI) ÇÖP KONTEYNER YIKAMA VE DEZENFEKTE ARACI DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ I NOLU SATIN ALMA DAİRE BAŞKANLIĞI
- İhale Türü
- Mal
- Sonuç İlan Bülteni
- 17 Temmuz 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (17 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Makine ve Ekipman İmalatı filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, DEZENFEKTE ARACI 1 ADET 2026 İMAL YILI BEYAZ RENK FORD TRUCKS F-LİNE 1833DC 4X2 ŞASİ ÜZERİNE (10000 WT SU ARITMALI) ÇÖP KONTEYNER YIKAMA VE DEZENFEKTE ARACI DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ I NOLU SATIN ALMA DAİRE BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Makine ve Ekipman İmalatı sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Makine ve Ekipman İmalatı Sektöründe Son İhale Sonuçları
Amaçlı Uygulama Projesi Sahasında Makineli Arazi Hazırlığı (3 Kısımlı)
Arif Kemal Ormancılık İnşaat Hafriyat Peyzaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 5.009.062 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1293089
İvedik Su Arıtma Tesisinden Çıkan Çamurların Taşınması
Koloğlu Petrol İnşaat Nakliyat Peyzaj İthalat İhracat Limited Şirketi • 32.985.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/895988
Kızılhisar Atıksu Arıtma Tesisi Kapasite Arttırımı Yapım İşi
Argesan Alke Arıkan Kızılhisar Adi Ortaklığı • 12.453.021 ₺ • 7 teklif • İKN 2025/2429423
Atıksu Arıtma Tesisi Dalgıç Pompa Mal Alımı İşi
TÜRBOSAN Türbomakinalar Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 3.948.270 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1235158
Çamaşır Yıkama, Sıkma Makinesi Alımı
Tolkar Makina Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 1.874.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1409345
2026 Yılı RF Depo-Pompa Otamasyon Sistemi Mal Alım İşi
Vipkosis Otomasyon Elektrik İnşaat Haberleşme Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 4.817.250 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1278594
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeMakine ve Ekipman İmalatı işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
GÜNEYOĞLU ELK. MAK. SAN. TAAH.VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Sakarya
Sakarya ilinde Elektrik ve Elektronik sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fotolitografik Desen Oluşturma. NACE 26.11.
AS ÇELİK DÖKÜM İŞLEME SAN. VE TİC. A.Ş
Döküm • Samsun
AS Çelik Döküm, 1956'dan beri Samsun OSB'de çelik döküm ve manganez çelik üretimi yapan, Avrupa'ya ihracat gerçekleştiren entegre sanayi kuruluşudur.
BORSAN KABLO ELEKTRİK AYDINLATMA İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.
Elektrik ve Elektronik • Samsun
Samsun'da 1984'ten beri kablo üreticisi. TSE, VDE, CE, UL sertifikalı bakır & alüminyum güç kabloları. 80.000 m² üretim kapasitesi, 100+ ülkeye ihracat.
Tedarikçi misiniz? Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol