Söndürme İşçiliği ve Minibüs Kiralama Hizmet Alımı
İKN 2026/806006 numaralı kamu ihalesini Özar Ormancılık İnşaat Hafriyat Peyzaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 5.627.000 ₺, 7 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Özar Ormancılık İnşaat Hafriyat Peyzaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 5.627.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 8.546.378 ₺
- Teklif Sayısı
- 7 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- MİNİBÜS KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ORMAN VE KIRSAL ALAN YANGIN SÖNDÜRME İŞÇİLİĞİ VE MİNİBÜS KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Osmaniye
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 17 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (17 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / Osmaniye filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Özar Ormancılık İnşaat Hafriyat Peyzaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, MİNİBÜS KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ORMAN VE KIRSAL ALAN YANGIN SÖNDÜRME İŞÇİLİĞİ VE MİNİBÜS KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
Sürücülü Araç Kiralama Hizmet Alımı İşi
Enzel İnşaat Taahhüt Taşımacılık Güvenlik ve Temizlik Hizmetleri İthalat-İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 30.998.471 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1566704
Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula 5 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Mustafa Tunçer • 533.860 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1367897
3 Taşıma Merkezi Okula 1 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Mustafa Tunçer • 849.771 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1357823
Öğrencilerinin 4 Taşıma Merkezi Okula 4 Hat -4 Araç ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Mehmet Resul Kayatuzu • 449.785 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1451703
3 Hat 3 Araç Taşıma İşi
Emitur Plus Turizm Seyahat Taşımacılık ve Ticaret Limited Şirketi • 2.097.420 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1332190
Kapsama Alınan 128 İlköğretim Öğrencisinin 11 Araç ile 5 Taşıma Merkezi Okula 181 Gün Boyuınca Taşınması İşi
Sıncar Baturay • 1.013.600 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1329632
Osmaniye İlinde Son İhale Sonuçları
2026-2027 Eğitim ve Öğretim Yılı Ortaöğretim Öğrenci Taşıma İşi
Doğan Kardeşler Otomotiv Nakliyat Tarım Kimyevi Ürünler İnşaat Tekstil İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.192.428 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1267758
Şefliği YOAT-2 (Yerleşim Yeri ile Ormanlık Alanın Ayrılması Tesisi (7 m Genişliğinde Yol)) 2+140 km Yapım İşi
Sığnak Mühendislik İş Makineleri Kiralama ve Hafriyat Limited Şirketi • 2.242.100 ₺ • 38 teklif • İKN 2026/1347480
Öğrencilerinin Taşınması Hizmet Alımı İşi)
Sınırlı Sorumlu 39 Nolu Osmaniye İli Hasanbeyli İlçesi Öğrençi Servis Araçları Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi • 5.125.920 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1292455
2026-2027 Eğitim ve Öğretim Yılı İlköğretim Taşıma İşi
Doğan Kardeşler Otomotiv Nakliyat Tarım Kimyevi Ürünler İnşaat Tekstil İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 658.840 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1261926
Susuz Fidanlığı Fidan Üretimi ve Bakımı İşleri Teknik Denetim ve Kontrollük Danışmanlık İşi
Hicri Mühendislik Ormancılık Hafriyat İnşaat Peyzaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 375.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1388546
Mekanik Bakım Onarım İşi
Yavuz Selim Batçık Yavuz Mühendislik Doğalgaz ve Enerji Sistemleri • 26.503.750 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1197949
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Osmaniye merkezli firmalarda.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
AKTAŞ HAVA SÜSPANSİYON SİSTEMLERİ A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Ankara
Türkiye'nin önde gelen endüstriyel hortum, körük ve hava süspansiyon sistemi üreticisi. ISO sertifikalı üretim, 25+ yıl sektör deneyimi, yerli ve ihracat pazarına özel çözümler.
Tedarikçi misiniz? Özar Ormancılık İnşaat Hafriyat Peyzaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol