Muhtelif Kapasitelerde 16 Adet Çöp Kamyonu Kiralama İşi
İKN 2026/799009 numaralı kamu ihalesini Bayraklı Kurumsal İnşaat Araç Kiralama Personel Hizmetleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 13.200.000 ₺, 10 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Bayraklı Kurumsal İnşaat Araç Kiralama Personel Hizmetleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 13.200.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 19.842.000 ₺
- Teklif Sayısı
- 10 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- İzmir
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 16 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (16 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / İzmir filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %146 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 8 ihalenin tipik sözleşme aralığının %146 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Bayraklı Kurumsal İnşaat Araç Kiralama Personel Hizmetleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
50 Adet Elektrikli Solo Tip Otobüs Alımı (12 Metre)
Ulaşım İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi • 1.625.600.000 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/970432
Araç Takip Sistemi Hizmet Alımı
Pergo Uzay Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 529.374 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1187060
Öğrenci /Kursiyer/Veli/Vasinin 4 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 2 Hat (Araç) ile 145 İş Günü Taşınması İşi
Yüksel Birgül • 313.936 ₺ • 8 teklif • İKN 2025/1813642
Merkezi Okul/Kurum/Sınıflara 2 Araç ve 2 Rehber Personel ile 180 İş Günü Taşınması Hizmet Alım İşi
Vesta Event Turizm Organizasyon Medya ve Danışmanlık Ticaret Anonim Şirketi • 774.739 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1387772
Ortaöğretim Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula 2 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Sınırlı Sorumlu Araç İlçesi ve Çevre Köyleri Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi • 783.434 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1208597
26 Adet Muhtelif Araç ve 25 Adet Sürücü Kiralama
Azur Organizasyon Turizm Taşımacılık Eğitim ve Reklam Hizmetleri Pazarlama Limited Şirketi • 19.756.648 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1490795
İzmir İlinde Son İhale Sonuçları
15 Kalem Kırtasiye Tüketim Malzemesi
Fora Kağıt Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 13.760 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1281702
(Eylül - Aralık) Kısmi Zamanlı Malzemeli Temizlik Hizmeti Alımı İşi
Başaran Personel Kaynakları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 819.520 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1388701
Genetik Anabilim Dalının İhtiyacı Olan 24 Aylık 120000000 Puan Tıbbi Genetik Hizmet Alım İşi
Gentan Özel Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi • 123.600.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/697311
Şekilde Faydalanmasını Sağlamak Amacıyla Hazırlanacak Olan Görsellerin Basımı
Pruva Tanıtım Reklam Baskı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.899.500 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1271323
İçin Bakım ve Onarımlarının Yaptırılması Hizmeti
VOM İnşaat Kimya Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.997.320 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1259290
Hizmet Alımı
Doğukan Turizm Taşımacılık Tekstil Reklam Temizlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 6.461.559 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1268942
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik İzmir merkezli firmalarda.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
AKTAŞ HAVA SÜSPANSİYON SİSTEMLERİ A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Ankara
Türkiye'nin önde gelen endüstriyel hortum, körük ve hava süspansiyon sistemi üreticisi. ISO sertifikalı üretim, 25+ yıl sektör deneyimi, yerli ve ihracat pazarına özel çözümler.
Tedarikçi misiniz? Bayraklı Kurumsal İnşaat Araç Kiralama Personel Hizmetleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol