18 Kalem Biyomedikal Sarf ve Yedek Parça Malzeme Alımı
İKN 2026/737818 numaralı kamu ihalesini Nurullah Sönmez kazandı — sözleşme bedeli 28.500 ₺, 8 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Nurullah Sönmez
- Sözleşme Bedeli
- 28.500 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 7.634.673 ₺
- Teklif Sayısı
- 8 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- TIBBİ SARF VE YEDEK PARÇA SATIN ALINACAKTIR BATMAN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BATMAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ
- Şehir
- Diyarbakır
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Yedek Parça
- Sonuç İlan Bülteni
- 17 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (17 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Yedek Parça / Diyarbakır filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Nurullah Sönmez firmasının geçmiş ihale kazanımları, TIBBİ SARF VE YEDEK PARÇA SATIN ALINACAKTIR BATMAN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BATMAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ idaresinin alım geçmişi, Yedek Parça sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Yedek Parça Sektöründe Son İhale Sonuçları
Alan Spor Aletleri, Köpek Eğitim Parkuru ve Yedek Parça Alım İşi
Polfisan Kent Mobilyaları İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 4.965.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/761911
Parça Temini
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 1.498.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1304994
Çadır ve Yedek Parça, El Aletleri, Yapı Malzemesi)
Kızılay Barınma Sistemleri Anonim Şirketi • 946.500 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/944762
Cihaz Yedek Parçası ve Cihaz Sarf Malzemesi Alımı (43 Kalem)
ANT Teknik Cihazlar Pazarlama ve Dış Ticaret Anonim Şirketi • 675.164 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/912129
Makinası, Yedek Parça
Yimsan Yakın İnşaat Makine Mühendislik ve Çelik Kalıp Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 922.880 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1263127
Avrupa Saha Turnike Yedek Parça Alımı
Durmuş Koçoğlu • 8.600 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1343777
Diyarbakır İlinde Son İhale Sonuçları
Yemek Taşıma ve Dağıtım İşi ve Demirbaş Kiralama
Ömer Yıldız Hazır Yemek İnşaat Nakliye Temizlik Hizmetleri Odun Kömür Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 3.276.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1447078
İş Yeri Hekimliği Hizmeti ve Periyodik Tetkik Hizmeti Alımı
İris OSGB İş Güvenliği ve Sağlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi • 17.759.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/983710
Hizmetleri Biriminde 36 Ay Süre ile 3 Adet Minibüs 16+1 ve 1 Adet Malzeme Aracı Kiralama Hizmet Alımı
Kervan Turizm İnşaat Nakliye Temizlik Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 8.241.120 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1198720
Kuru Gıda Alımı
Ömer Yıldız Hazır Yemek İnşaat Nakliye Temizlik Hizmetleri Odun Kömür Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 3.220.970 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1447166
273 Kalem Spor Malzemesi Alım İşi
Serdal Aycan • 20.182.904 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1097591
2026 Yılı Bergama ADSM Sarf Malzeme
Özel Onur Diş Deposu Medikal Temizlik Gıda İnşaat Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 270.682 ₺ • 17 teklif • İKN 2026/820817
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeYedek Parça işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Diyarbakır merkezli firmalarda.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Plastik Kalıp • Düzce
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti. — Düzce Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
AS ÇELİK DÖKÜM İŞLEME SAN. VE TİC. A.Ş
Döküm • Samsun
AS Çelik Döküm, 1956'dan beri Samsun OSB'de çelik döküm ve manganez çelik üretimi yapan, Avrupa'ya ihracat gerçekleştiren entegre sanayi kuruluşudur.
Tedarikçi misiniz? Nurullah Sönmez gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol