Bergama Şantiyeleri ile Bu İlçelerdeki Diğer Tesis ve Malzeme Ocaklarından Nakliye Hizmeti Yapılması İşi
İKN 2026/671057 numaralı kamu ihalesini Uysal Hafriyat, İnşaat, İş ve Nakliye Araçları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 154.654.400 ₺, 4 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Uysal Hafriyat, İnşaat, İş ve Nakliye Araçları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 154.654.400 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 184.385.600 ₺
- Teklif Sayısı
- 4 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- NAKİL HİZMETİ ALINACAKTIR İZBETON İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BETON VE ASFALT ENERJİ ÜRETİM VE DAĞITIM TESİSLERİ SU KANALİZASYON TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- İzmir
- İhale Türü
- Hizmet
- Sonuç İlan Bülteni
- 20 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (20 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri / İzmir filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %282 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 6 ihalenin tipik sözleşme aralığının %282 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Uysal Hafriyat, İnşaat, İş ve Nakliye Araçları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, NAKİL HİZMETİ ALINACAKTIR İZBETON İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BETON VE ASFALT ENERJİ ÜRETİM VE DAĞITIM TESİSLERİ SU KANALİZASYON TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri Sektöründe Son İhale Sonuçları
Dağıtım ve Sonrası Hizmetleri Alımı
Uğraş Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 18.331.897 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1549976
Cenaze Hizmetleri İçin Hekim Hizmeti Alım İşi
EMT Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi • 1.500.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1493766
Yükleme, Muhafaza ve Nakliyesi İşi
İsmail Sevim • 700.875 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1371045
Kartal Depo Sökümü Nakli ve Depolanması Hızmet Alımı
Sedat Algül • 2.500.487 ₺ • 11 teklif • İKN 2026/1496255
14000 Ton Hububat Sap Balyası Nakliyesi Hizmet Alımı
Şirketi • 48.258.000 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1397183
Defin Hizmetleri Şube Müdürlüğü Bünyesinde Merkez ve İlçelerde Defin Hizmetlerinde Kullanılmak Üzere Tabut Alımı İşi
Karpol Otomotiv Mobilya İnşaat Gıda Nakliyat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.575.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1278867
İzmir İlinde Son İhale Sonuçları
2 Aylık Spesifik Hormon Hizmet Alımı
Gazi Kimya Laboratuar Sistemleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 2.568.294 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1431824
Taşımalı Eğitim Kapsamındaki İlköğretim Öğrencilerinin Taşıma Merkezi Okullara 39 Araç ile 181 İş Günü Taşınması
Mehmet Altok • 415.395 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1262278
10. İzmir Uluslararası Edebiyat Festivali Organizasyon Hizmeti
ÖN-AK Sosyal Hizmetler İnşaat Tarım Tekstil Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.589.500 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1322936
01 Eylül 2026 – 31 Aralık 2026 Tarihleri Arasında 4 Ay Süre ile Teknik Destek Hizmet Alımı İşi
Aslanege Personel Hizmetleri Yapı Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 2.388.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1540622
İncir Kurutma Kereveti Alım İşi
Nurcan Plastik Sanayi Ticaret ve Turizm Anonim Şirketi • 1.640.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1544561
Soğuk Su Sayacı
Baylan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 23.900.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1232870
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik İzmir merkezli firmalarda.
Yıldız Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.
Otomotiv • Bursa
1999'dan bu yana kamyon & TIR yedek parçası, fren sistemleri ve filtre tedarikinde ISO/TS 16949 sertifikalı, 8 ülkeye ihracatçı firma.
AKIN Machiney (AKIN MAKİNA)
Yedek Parça • Ankara
Demiryolu, lokomotif, vagon, otomotiv ve ağır ekipman sektörlerine yüksek hassasiyetli yedek parça üreten Konya merkezli üretici.
ULUBAŞ OTO. İNŞ. NAK. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.
Otomotiv • Aksaray
ULUBAŞ OTO. İNŞ. NAK. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SMI GRUP OTO. TEK.MÜH. VE DAN. LTD. ŞTİ.
Otomotiv • Aksaray
SMI GRUP OTO. TEK.MÜH. VE DAN. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
KEFELİ OFSET MATBAACILIK OLUKLU MUKAVVA KUTU VE AMBALAJ SAN. TİC. İTH İHR. LTD.
Ambalaj ve Kağıt Ürünleri • Samsun
Samsun ilinde Ambalaj ve Kağıt Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Oluklu Levha Ondülasyonu. NACE 17.21.
New Cup Ambalaj San .ve Tic.Ltd.Şti
Ambalaj ve Kağıt Ürünleri • Erzincan
Erzincan ilinde Ambalaj ve Kağıt Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi.
Tedarikçi misiniz? Uysal Hafriyat, İnşaat, İş ve Nakliye Araçları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol