Tesisleri Kurulumu
İKN 2026/579391 numaralı kamu ihalesini Sukont Teknoloji Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 147.652.000 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Sukont Teknoloji Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 147.652.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 149.665.600 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- KURULUMU SATIN ALINACAKTIR SULAMA VE DEPOLAMA TESİSLERİNE ÖLÇÜ TESİSLERİ KURULUMU SATIN ALINACAKTIR DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- İzmir
- İhale Türü
- Mal
- Sonuç İlan Bülteni
- 20 Temmuz 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (20 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm / İzmir filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Sukont Teknoloji Sanayi Ticaret Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, KURULUMU SATIN ALINACAKTIR SULAMA VE DEPOLAMA TESİSLERİNE ÖLÇÜ TESİSLERİ KURULUMU SATIN ALINACAKTIR DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
İzmir İlinde Son İhale Sonuçları
2 Aylık Spesifik Hormon Hizmet Alımı
Gazi Kimya Laboratuar Sistemleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 2.568.294 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1431824
Taşımalı Eğitim Kapsamındaki İlköğretim Öğrencilerinin Taşıma Merkezi Okullara 39 Araç ile 181 İş Günü Taşınması
Mehmet Altok • 415.395 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1262278
10. İzmir Uluslararası Edebiyat Festivali Organizasyon Hizmeti
ÖN-AK Sosyal Hizmetler İnşaat Tarım Tekstil Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.589.500 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1322936
01 Eylül 2026 – 31 Aralık 2026 Tarihleri Arasında 4 Ay Süre ile Teknik Destek Hizmet Alımı İşi
Aslanege Personel Hizmetleri Yapı Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 2.388.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1540622
İncir Kurutma Kereveti Alım İşi
Nurcan Plastik Sanayi Ticaret ve Turizm Anonim Şirketi • 1.640.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1544561
Soğuk Su Sayacı
Baylan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 23.900.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1232870
İhale sonuçlarında gezinin
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol