2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi Alımı
İKN 2026/573150 numaralı kamu ihalesini Kalem Ofis Büro Malzemeleri Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 836.550 ₺, 9 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Kalem Ofis Büro Malzemeleri Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 836.550 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 4.006.964 ₺
- Teklif Sayısı
- 9 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ MARMARA ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL PENDİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ
- Şehir
- İzmir
- İhale Türü
- Mal
- Sonuç İlan Bülteni
- 21 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (21 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Ambalaj ve Kağıt Ürünleri / İzmir filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Kalem Ofis Büro Malzemeleri Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ MARMARA ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL PENDİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ idaresinin alım geçmişi, Ambalaj ve Kağıt Ürünleri sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Ambalaj ve Kağıt Ürünleri Sektöründe Son İhale Sonuçları
İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Verilmek Üzere Kırtasiye Seti Alımı İşi
Murat Gençay • 1.160.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1407034
8 Kalem Koli
Mopack Gayrimenkul Ambalaj İthalat İhracat ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 1.657.900 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1474119
Kırtasiye Destek Paketi
Eretna Kırtasiye İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 487.725 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1292369
Kırtasiye Malzemeleri Mal Alımı
Murat Gençay • 645.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1363355
Kuruluşlarının 2026 Mali Yılı Kırtasiye Ürünleri Alımı
Ofis 2000 Kırtasiye, Kağıt, Büro Malzemeleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 2.098.897 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1174343
12 Kalem Kırtasiye Malzemesi
Akif Çetintürk • 77.382 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1362119
İzmir İlinde Son İhale Sonuçları
İmalatların Gerçekleştirilmesi
Sercan Gülmez • 10.986.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1199268
51 Özel Eğitim Öğrencisi ve 7 Öğrenci Velisinin 7 Taşıma Merkezi Okula 5 Servis Hattı ile Taşınması İşi
Kafkaslı Taşımacılık Oto Galeri Temizlik Malzemeleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 700.338 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1220264
Bulunan Muhtelif Yol Güzergahlarının Kamulaştırma İşlemlerinin Yürütülmesi ve Tamamlanması Danışmanlık İşi
Evin Uluslararası Mühendislik ve Teknik Müşavirlik Anonim Şirketi • 6.335.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1317735
Öğle Yemeği
B.R.T Taşımacılık Temizlik Hizmetleri Yemek İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 26.565.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1603830
Su Sayaçları Alımı İşi
Baylan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 58.800.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1208858
Malzemesi Alım İşi
Zeybek Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 4.879.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1359153
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeAmbalaj ve Kağıt Ürünleri işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik İzmir merkezli firmalarda.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
POELSAN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Samsun
POELSAN Plastik, 1994'ten beri Samsun'da vana, filtre ve sulama çözümleri üretmektedir. 43.000 ton kapasite, 80+ ülkeye ihracat, ISO sertifikalı.
ALPPLAS ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Ankara
Beylikdüzü İstanbul'da faaliyet gösteren ALPPLAS, beyaz eşya ve ev elektroniği sektörüne yönelik yüksek kaliteli plastik bileşen üretimi gerçekleştirir.
KAYSERİ STROPOR AMB. SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Aydın
KAYSERİ STROPOR AMB. SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş. — Aydın Organize Sanayi Bölgesi üye firması
CEM WEB OFSET SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Matbaa • Ankara
Ankara Sincan'da faaliyet gösteren CEM WEB OFSET, profesyonel web ofset baskı ve matbaa hizmetleri sunan köklü bir sanayi ve ticaret firmasıdır.
Ada Matbaacılık Yayıncılık San. Ve Tic. A.Ş.
Matbaa • Ankara
Ankara Sincan OSB'de 50.000 m² tesiste büyük tirajlı matbaacılık, dijital baskı ve yayıncılık. MEB projelerine uygun üretim, 2001'den bu yana.
Tedarikçi misiniz? Kalem Ofis Büro Malzemeleri Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol