Muhtelif Çaplı Düktil Font Boru Bağlantı Parçaları Temini (5)
İKN 2026/444282 numaralı kamu ihalesini İkitürk Dış Ticaret Yatırım ve Taahhüt Anonim Şirketi, Gökçelik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ata Constructıon ve Güvenlik Anonim Şirketi İş Ortaklığı kazandı — sözleşme bedeli 64.896.284 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- İkitürk Dış Ticaret Yatırım ve Taahhüt Anonim Şirketi, Gökçelik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ata Constructıon ve Güvenlik Anonim Şirketi İş Ortaklığı
- Sözleşme Bedeli
- 64.896.284 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 137.571.959 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ALINACAKTIR DÜKTİL FONT BORU BAĞLANTI PARÇALARI SATIN ALINACAKTIR İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- İstanbul
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Yedek Parça
- Sonuç İlan Bülteni
- 16 Temmuz 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (16 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Yedek Parça / İstanbul filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %990 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 20 ihalenin tipik sözleşme aralığının %990 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
İkitürk Dış Ticaret Yatırım ve Taahhüt Anonim Şirketi, Gökçelik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ata Constructıon ve Güvenlik Anonim Şirketi İş Ortaklığı firmasının geçmiş ihale kazanımları, ALINACAKTIR DÜKTİL FONT BORU BAĞLANTI PARÇALARI SATIN ALINACAKTIR İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Yedek Parça sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Yedek Parça Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yedek Parça Mal Alımı
Umut Ümit Alvar • 615.350 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1517301
Biletmatik Yedek Parça Alımı
Limited Şirketi • 111.950 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1364267
Avrupa Saha Turnike Yedek Parça Alımı
Durmuş Koçoğlu • 8.600 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1343777
Cihaz Yedek Parçası ve Cihaz Sarf Malzemesi Alımı (43 Kalem)
ANT Teknik Cihazlar Pazarlama ve Dış Ticaret Anonim Şirketi • 675.164 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/912129
Makinası, Yedek Parça
Yimsan Yakın İnşaat Makine Mühendislik ve Çelik Kalıp Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 922.880 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1263127
Çadır ve Yedek Parça, El Aletleri, Yapı Malzemesi)
Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi • 1.317.400 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/944762
İstanbul İlinde Son İhale Sonuçları
Puan Sonuç Karşılığı Dış Laboratuvar Hizmeti Alımı
Ahenk Sağlık Eğitim Danışmanlık Hizmetleri ve İlaç Tıbbi Malzeme Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi • 28.277.283 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/942849
12 Aylık Sonuç Karşılığı Laboratuvar Hizmet Alımı
Gelişim Tıbbi Laboratuvar Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi • 9.156.980 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1317604
Cephe Güçlendirme, Bakım ve Onarım İşi
Zafran Mühendislik Yapı İnşaat Peyzaj Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.375.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1301150
Heyelan Alanları Rehabilitasyonu İnşaatı (1)
Özka İnşaat Anonim Şirketi • 598.492.252 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/507959
50 Adet Elektrikli Solo Tip Otobüs Alımı (12 Metre)
Ulaşım İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi • 1.625.600.000 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/970432
SAP S/4 Hana Sistemleri Destek Hizmeti Alımı
MDS AP Tech Yazılım Ürünleri ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi • 28.520.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/797118
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeYedek Parça işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik İstanbul merkezli firmalarda.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Plastik Kalıp • Düzce
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti. — Düzce Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
AS ÇELİK DÖKÜM İŞLEME SAN. VE TİC. A.Ş
Döküm • Samsun
AS Çelik Döküm, 1956'dan beri Samsun OSB'de çelik döküm ve manganez çelik üretimi yapan, Avrupa'ya ihracat gerçekleştiren entegre sanayi kuruluşudur.
Tedarikçi misiniz? İkitürk Dış Ticaret Yatırım ve Taahhüt Anonim Şirketi, Gökçelik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ata Constructıon ve Güvenlik Anonim Şirketi İş Ortaklığı gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol