Sağlık Bilgi Yönetim Sistemleri Yazılımı Hizmet Alımı
İKN 2026/1575882 numaralı kamu ihalesini Evren Bılgısayar Medıkal Kırtasıye PVC Dograma Insaat Gıda Sanayı ve Tıc Ltd Stı kazandı — sözleşme bedeli 500.668 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Evren Bılgısayar Medıkal Kırtasıye PVC Dograma Insaat Gıda Sanayı ve Tıc Ltd Stı
- Sözleşme Bedeli
- 500.668 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 548.524 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ALIMI HAKKARİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DERECİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ
- Şehir
- Hakkari
- İhale Türü
- Hizmet
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Bilişim ve Yazılım Teknolojileri / Hakkari filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Evren Bılgısayar Medıkal Kırtasıye PVC Dograma Insaat Gıda Sanayı ve Tıc Ltd Stı firmasının geçmiş ihale kazanımları, ALIMI HAKKARİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DERECİK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ idaresinin alım geçmişi, Bilişim ve Yazılım Teknolojileri sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Bilişim ve Yazılım Teknolojileri Sektöründe Son İhale Sonuçları
Bilgisayarlı Tomoğrafi Çekim ve Raporlama Hizmet Alımı
Fizikomer Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi • 2.859.058 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1582422
Kişisel Koruyucu Donanım
Safeworks İş Güvenliği Teknolojileri Limited Şirketi • 6.463.920 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1014262
80 Adet Masaüstü Bilgisayar ve 40 Adet LED Monitör
Zemin Bilgisayar Yazılım Tanıtım İletişim Medikal Elektronik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.709.600 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1358068
Yazıcılar İçin Toner ve Yedek Parça Alımı
Serel Bilgi İşlem Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 5.555.700 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1076038
Optik Alt Yapı Donanımları Alımı
4M Bilişim Teknolojileri Bilgi İşlem İletişim ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 4.585.300 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1202725
Konferans Salonu Donanım Malzemesi
Seyfi Yalçın • 407.250 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1171100
Hakkari İlinde Son İhale Sonuçları
3 Aylık SBYS Hizmet Alımı
Evren Bılgısayar Medıkal Kırtasıye PVC Dograma Insaat Gıda Sanayı ve Tıc Ltd Stı • 1.746.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1592094
3 Aylık 6 Kısım Puan Karşılığı Laboratuvar Hizmet Alımı
Yavuz Doğan Medikal Sağlık Ürünleri Petrol Ürünleri İnşaat Nakliyat Tekstil Otomotiv Turizm Gıda Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.370.718 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1563732
Müdürlüğü Hizmet Binası Çatı Onarımı İşi
Kromeks Tarım İnşaat Dış Ticaret Anonim Şirketi • 2.230.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1249139
Merkezi Okula 164 Araç ile 181 İş Günü (14 Eylül 2026- 25 Haziran 2027 Tarihleri Arası) Taşınması İşi
ND Groups Gıda İnşaat Elektrik Nakliyat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 16.380.500 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1196221
Okula 74 Araç ve Rehber Per. Eşliğinde 181 İş Günü (14 Eylül 2026-25 Haziran 2027 Tarihleri Arası) Taşınması İşi
Meydan Müteahhitlik İnşaat Hafriyat Madencilik Turizm Nakliyat Pazarlama İthalat İhracat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 25.863.293 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1221513
Bulunan Katı Atık Tesisi Yapı ve Tesis Bileşenlerinin Kontrollü Demontajı, Taşınması ve Muhafaza Altına Alınması İşi
Bilge Su Tuncer, Kandemir Mühendislik İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı • 17.640.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1554987
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeBilişim ve Yazılım Teknolojileri işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Hakkari merkezli firmalarda.
BORSAN KABLO ELEKTRİK AYDINLATMA İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.
Elektrik ve Elektronik • Samsun
Samsun'da 1984'ten beri kablo üreticisi. TSE, VDE, CE, UL sertifikalı bakır & alüminyum güç kabloları. 80.000 m² üretim kapasitesi, 100+ ülkeye ihracat.
MERZEL ELEKTRİK ELEKTRONİK SAAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Amasya
Amasya Merzifon OSB'de elektronik kart tasarımı ve üretim. Saatte 30.000 malzeme kapasitesi, anti-statik tesis ve AR-GE desteği ile B2B çözümler.
MEKA KABLO PLASTİK İMALATI VE ESTELASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Kablo Üretimi • Amasya
Kablo Üretimi sektöründe Amasya merkezli üretici. Tel Çekme dahil üretim kabiliyetleri. NACE 27.32 kapsamında faaliyet gösterir.
GÜNEYOĞLU ELK. MAK. SAN. TAAH.VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Sakarya
Sakarya ilinde Elektrik ve Elektronik sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fotolitografik Desen Oluşturma. NACE 26.11.
Ercontec Kablo Tek.San.Tic.Ltd.Şti.
Kablo Üretimi • Erzincan
Ercontec Kablo Tek.San.Tic.Ltd.Şti. — Erzincan TDİ (Besi) üye firması
KLAS KABLO SAN. VE TİC. A.Ş.
Kablo Üretimi • Ankara
Ankara Sincan ALCI OSB'de faaliyet gösteren KLAS KABLO, endüstriyel kablo üretimi ve ticareti alanında hizmet vermektedir.
Tedarikçi misiniz? Evren Bılgısayar Medıkal Kırtasıye PVC Dograma Insaat Gıda Sanayı ve Tıc Ltd Stı gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol