Hazır Beton C25/30
İKN 2026/1543140 numaralı kamu ihalesini DS Group Tekstil Gıda İnşaat Telekomünikasyon Tarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 3.258.000 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- DS Group Tekstil Gıda İnşaat Telekomünikasyon Tarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 3.258.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.340.314 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- SİLOPİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Şırnak
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Beton ve Çimento
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Beton ve Çimento / Şırnak filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
DS Group Tekstil Gıda İnşaat Telekomünikasyon Tarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, SİLOPİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Beton ve Çimento sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Beton ve Çimento Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yapıları ile Parke ve BSK Yapım İşi
AYD Yol İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 17.939.567 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1517156
Beton Parke Taşı ve Bordür Döşeme
Yaşar Emre Bozan • 5.780.000 ₺ • 10 teklif • İKN 2026/1242245
Çalışmalarında Kullanılmak Üzere Parke Taşı Alımı İşi
Baş-Taş İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.682.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1471970
Hazır Beton Temini
Karakaya Hafriyat İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 2.100.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1370569
Briket ve Beton Mezar Kapak Taşı Alım İşi
Beltaş İmar Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 9.085.500 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1502121
8'lik Kilitli Beton Parke Taşı Mal Alımı
Uysal İnşaat Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.825.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1336433
Şırnak İlinde Son İhale Sonuçları
Akyazı Sentetik Yüzeyli Çim Saha Yenileme İşi
Cumali Arpas • 9.035.000 ₺ • 17 teklif • İKN 2026/1295748
Yapımı ve GES Yapım İşi
Heja Yapı İnşaat Nakliyat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, BKB İnşaat Elektrik Petrol Ürünleri Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı • 12.968.433 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1278326
Cizre Geneli BSK Asfalt, Parke Serimi ve Parke İşçiliği Yapım İşi
Babat Yapı İnşaat Limited Şirketi • 61.562.430 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1249695
Süre ile Personel Hizmet Alımı
Demirbey Mimarlık Mühendislik İnşaat Madencilik Petrol Tarım Taşımacılık Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.156.278 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1425163
Hizmet Alımı
Demirbey Mimarlık Mühendislik İnşaat Madencilik Petrol Tarım Taşımacılık Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.951.313 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1423983
Ortaokul ve Liselere 839020 Adet Ders Kitabının Dağıtılması
Sınırlı Sorumlu Cizre 74 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi • 1.552.187 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1532445
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeBeton ve Çimento işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Şırnak merkezli firmalarda.
TEZ OKSİJEN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Kimya Sanayi • Amasya
Amasya merkezli Kimya Sanayi üreticisi. NACE 20.1 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
BÜLBÜLOĞLU OKSİJEN ASETİLEN TIBBİ GAZLAR SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Kimya Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Kimya Sanayi üreticisi. NACE 20.1 faaliyet kodu. Buhar Krakingi kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
İSTANBUL GÜBRE SANAYİ A.Ş.
Kimya Sanayi • Samsun
İSTANBUL GÜBRE SANAYİ A.Ş. — Samsun Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? DS Group Tekstil Gıda İnşaat Telekomünikasyon Tarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol