01 Eylül 2026 – 31 Aralık 2026 Tarihleri Arasında 4 Ay Süre ile Teknik Destek Hizmet Alımı İşi
İKN 2026/1540622 numaralı kamu ihalesini Aslanege Personel Hizmetleri Yapı Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 2.388.000 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Aslanege Personel Hizmetleri Yapı Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 2.388.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 2.866.667 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- – 31 ARALIK 2026 TARİHLERİ ARASINDA 4 AY SÜRE İLE TEKNİK DESTEK HİZMET ALIMI İŞİ TÜRKİYE DENİZCİLİK İŞLETMELERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ LİMANLAR DAİRESİ BAŞKANLIĞI
- Şehir
- İzmir
- İhale Türü
- Hizmet
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm / İzmir filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Aslanege Personel Hizmetleri Yapı Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, – 31 ARALIK 2026 TARİHLERİ ARASINDA 4 AY SÜRE İLE TEKNİK DESTEK HİZMET ALIMI İŞİ TÜRKİYE DENİZCİLİK İŞLETMELERİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ LİMANLAR DAİRESİ BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
İzmir İlinde Son İhale Sonuçları
2 Aylık Spesifik Hormon Hizmet Alımı
Gazi Kimya Laboratuar Sistemleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 2.568.294 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1431824
Taşımalı Eğitim Kapsamındaki İlköğretim Öğrencilerinin Taşıma Merkezi Okullara 39 Araç ile 181 İş Günü Taşınması
Mehmet Altok • 415.395 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1262278
10. İzmir Uluslararası Edebiyat Festivali Organizasyon Hizmeti
ÖN-AK Sosyal Hizmetler İnşaat Tarım Tekstil Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.589.500 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1322936
İncir Kurutma Kereveti Alım İşi
Nurcan Plastik Sanayi Ticaret ve Turizm Anonim Şirketi • 1.640.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1544561
Soğuk Su Sayacı
Baylan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 23.900.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1232870
2 Kısım Soğuk Su Sayacı ve Test Masası Mal Alım İşi
Baylan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 14.950.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1298973
İhale sonuçlarında gezinin
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol