SonuçlandıYapım Alımı

Kapsamında Yenilenmesi ve Toplanma Alanları Olarak Kullanılmak Üzere Spor Sahalarının Yapılması Yapım İşi

Sonuç Haberi

BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ İLÇE GENELİNDEKİ SPOR TESİSLERİNİN AFET KAPSAMINDA YENİ… tarafından açılan "Kapsamında Yenilenmesi ve Toplanma Alanları Olarak Kullanılmak Üzere Spor Sahalarının Yapılması Yapım İşi" ihalesinin sonucu ilan edildi. 04.09.2026 tarihli SONUÇ bülteninde yayımlanan karara göre ihaleyi Volkan İnşaat Petrol Nakliye Taahhüt Turizm ve Ticaret Limited Şirketi 986.021.007 TL sözleşme bedeliyle kazandı.

Sözleşme bedeli, idarenin 1.027.287.813 TL olarak hesapladığı yaklaşık maliyetin %95,9 seviyesine denk geliyor.

İhaleye toplam 5 teklif verildi; süreç yüksek rekabetle geçti.

Bu haber, Kamu İhale Kurumu EKAP sonuç bültenlerinden otomatik derlenmiştir. Veriler ilan tarihindeki resmî bülten içeriğini yansıtır.

İhale Künyesi

Kazanan Firma
Volkan İnşaat Petrol Nakliye Taahhüt Turizm ve Ticaret Limited Şirketi
Sözleşme Bedeli
986.021.007 ₺
Yaklaşık Maliyet
1.027.287.813 ₺
Teklif Sayısı
5 teklif
İhaleyi Açan İdare
BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ İLÇE GENELİNDEKİ SPOR TESİSLERİNİN AFET KAPSAMINDA YENİLENMESİ VE TOPLANMA ALANLARI OLARAK KULLANILMAK ÜZERE SPOR SAHALARININ YAPILMASI YAPIM İŞİ BAYRAMPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
Şehir
Batman
İhale Türü
Yapım
Sonuç İlan Bülteni
4 Eylül 2026

Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (4 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.

Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun

İhale Alarm / Batman filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.

Alarm filtresi: Batman

İhale İstihbaratı PRO

Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün

Volkan İnşaat Petrol Nakliye Taahhüt Turizm ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ İLÇE GENELİNDEKİ SPOR TESİSLERİNİN AFET KAPSAMINDA YENİLENMESİ VE TOPLANMA ALANLARI OLARAK KULLANILMAK ÜZERE SPOR SAHALARININ YAPILMASI YAPIM İŞİ BAYRAMPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.

İhale Kazananlarına Özel

Bu ihaleyi siz mi kazandınız?

Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.

Kazanan Rozetimi Talep Et

Sektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün

İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.

Bültene Abone Ol

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım