Günde Bir Öğün (Malzeme, İşçilik ve Adrese Dağıtım Dahil) Hazır Yemek Hizmeti Alım İşi
İKN 2026/1530121 numaralı kamu ihalesini Asil Group Temizlik Gıda Yemek Sanayi Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 3.016.230 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Asil Group Temizlik Gıda Yemek Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 3.016.230 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.131.134 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- AŞEVİ HİZMETLERİ KAPSAMINDA 542 KİŞİNİN 53 GÜN, GÜNDE BİR ÖĞÜN (MALZEME, İŞÇİLİK VE ADRESE DAĞITIM DAHİL) HAZIR YEMEK HİZMETİ ALIM İŞİ PERVARİ KAYMAKAMLIĞI PERVARİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI
- Şehir
- Siirt
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Siirt filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Asil Group Temizlik Gıda Yemek Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, AŞEVİ HİZMETLERİ KAPSAMINDA 542 KİŞİNİN 53 GÜN, GÜNDE BİR ÖĞÜN (MALZEME, İŞÇİLİK VE ADRESE DAĞITIM DAHİL) HAZIR YEMEK HİZMETİ ALIM İŞİ PERVARİ KAYMAKAMLIĞI PERVARİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
2 Ay Süreli Yemek Temini ve Servisi Hizmeti Alımı
Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.500.201 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1494238-2
(01092026-21092026 Tarihleri Arası) Malzeme Dahil Yemek Pişirme, Dağıtım ve Sonrası Hizmeti Alım İşi
Erdihan Gıda ve Yemekçilik Sosyal Hizmetler Temizlik Hizmetleri Hayvancılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ahmet Türksayar İş Ortaklığı • 8.087.673 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1557760
Şarküteri ve Diğer Gıda Mal Alımı
İsmail Çetin • 2.433.750 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1496763
34 Kalem Meyve-Sebze ve Beyaz Et Mal Alım İşi
Adil Üstünyer • 1.800.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1412584
Gıda Maddesi (39 Kısım) Tedariki
Bülent Çeçen • 313.600 ₺ • 11 teklif • İKN 2026/1174217
Sosyal Tesislere Süt ve Kahvaltılık Ürünleri
Maydo İnşaat Gıda Turizm Temizlik ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 8.462.850 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1250330
Siirt İlinde Son İhale Sonuçları
3 Kalem Hayvansal Ürünler (Kırmızı ve Beyaz Et) Mal Alım İşi
Deniz Kurumsal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.230.370 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1345884
Yapım İşi
Tomris Beton İnşaat Nakliye Petrol Gıda Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Erdoğmuş Nakliyat İnşaat Kereste Petrol Ürünleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı • 8.000.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1291361
Kurtalan İlçesi Yenimahalle Cazıvarı Dere Geçişi Kanal Onarım İşi
Lale Yapı İnşaat Petrol Nakliye Gıda Madencilik Tarım Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 615.700 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1500911
İki Kalemden Oluşan Akaryakıt Mal Alımı
Saroil Petrol Ürünleri İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.121.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1228161
Yapım İşi (6 AHB)
111 İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 41.424.414 ₺ • 35 teklif • İKN 2026/1041058
24 Derslikli Ortaokul
NAS-ER İnşaat Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 115.120.908 ₺ • 37 teklif • İKN 2026/1190805
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Siirt merkezli firmalarda.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Asil Group Temizlik Gıda Yemek Sanayi Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol