66 Öğrenci 4 Personel İçin Hazır Yemek Alım Hizmeti
İKN 2026/1516962 numaralı kamu ihalesini Doğa-Kar Turizm Bilişim İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 951.720 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Doğa-Kar Turizm Bilişim İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 951.720 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 951.720 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ŞEHİT POLİS MURAT ELLİK YBO KIZ VE ERKEK PANSİYONUNDA KALAN 66 ÖĞRENCİ 4 PERSONEL İÇİN HAZIR YEMEK ALIM HİZMETİ SARIKAMIŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KARAURGAN KÖYÜ YATILI BÖLGE ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Kars
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 4 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (4 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Kars filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Doğa-Kar Turizm Bilişim İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ŞEHİT POLİS MURAT ELLİK YBO KIZ VE ERKEK PANSİYONUNDA KALAN 66 ÖĞRENCİ 4 PERSONEL İÇİN HAZIR YEMEK ALIM HİZMETİ SARIKAMIŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KARAURGAN KÖYÜ YATILI BÖLGE ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yemek Hizmet Alımı İşi
Emine Kurt • 54.557.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1464741
Yemek Hizmeti Alım İşi
Bingöl Yemek Fabrikası Limited Şirketi • 1.979.698 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1330544
Mamul Yemek Hizmeti
Elmadağ Yemek Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 12.711.890 ₺ • 39 teklif • İKN 2025/1641993-8
3 Kalem Kreş Yemek Hizmeti Alımı İşi
ÖZ Gaziantep Lokantacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.600.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1428266
Yemek Taşıma Hizmeti Alımı Panelvan Tipi 5 Araç ile
Onur Özcan • 1.760.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1461286
Gören 240 (İkiyüzkırk) Öğrenciye 14/09/2026-31/12/2026 Tarihleri Arasında 73 İş Günü Günübirlik Yemek Hizmeti Alımı İşi
Sermaye İşletmesi • 1.489.200 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1655478
Kars İlinde Son İhale Sonuçları
Hazırlama Hizmet Alım İşi
Mert Alp • 1.600.000 ₺ • 19 teklif • İKN 2026/1432971
Özel Eğitim Öğrencilerini Taşıma Hizmeti
Aykut Ejder • 3.140.358 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1451276
80 Ton Linyit Kömür Alımı
Seçkin Altun • 848.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1281350
İşi
Cengiz Aydın • 2.026.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1292390
40 Kalem Kuru Gıda Mal Alım İşi
İsmail Kalacı • 797.375 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1413041
8 Taşıma Merkezi Okula 11 Araçla 181 İş Günü Taşıma Hizmet Alım İşi
Sena Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 619.937 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1367299
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Kars merkezli firmalarda.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Doğa-Kar Turizm Bilişim İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol