Şanzımanlı Belediye Tipi Otobüs Satın Alınması
İKN 2026/1515471 numaralı kamu ihalesini Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 134.550.000 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 134.550.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 128.712.861 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- OTOMATİK ŞANZIMANLI BELEDİYE TİPİ OTOBÜS SATIN ALINMASI 9 ADET OTOKAR KENT LF KÖRÜKLÜ, 18M, DİZEL YAKITLI, OTOMATİK ŞANZIMANLI BELEDİYE TİPİ OTOBÜS SATIN ALINMASI DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ I NOLU SATIN ALMA DAİRE BAŞKANLIĞI
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Otomotiv Yan Sanayi
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv Yan Sanayi filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, OTOMATİK ŞANZIMANLI BELEDİYE TİPİ OTOBÜS SATIN ALINMASI 9 ADET OTOKAR KENT LF KÖRÜKLÜ, 18M, DİZEL YAKITLI, OTOMATİK ŞANZIMANLI BELEDİYE TİPİ OTOBÜS SATIN ALINMASI DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ I NOLU SATIN ALMA DAİRE BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Otomotiv Yan Sanayi sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Yan Sanayi Sektöründe Son İhale Sonuçları
54+1+1 Koltuklu, Otomatik Şanzımanlı Beyaz Renk Şehirler Arası Otobüs
Pilavcı Otomotiv Ticaret Anonim Şirketi • 16.730.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1409079
Otomatikleştirilmiş Şanzımanlı, 1+2 Koltuklu, Beyaz Renk Şasi Kamyon
Mercedes-Benz Türk Anonim Şirketi • 4.107.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1599913
Römorklu Yangın Tankeri Alımı
AYG Üst Yapı ve Otomotiv Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 22.920.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1178903
Şanzımanlı, Klimalı, Yataksız Kabinli, Beyaz Renk Şasi Kamyon Satın Alınması
Iveco Araç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 9.675.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1468151
Ecoblue Upgrade 170PS Titanium Plus 8 İleri Vites Siyah Renk Araç
Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi • 1.871.500 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1213184
Komple Servis Motoru, Şanzıman ve Volan Dişlisi Alımı
Enbakım Servis Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 5.425.500 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1148748
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv Yan Sanayi işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
MERSİM METAL KALIP SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Tedarikçi misiniz? Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi Anonim Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol