Kırtasiye Malzemesi Mal Alım İşi
İKN 2026/1515403 numaralı kamu ihalesini Van Merkez Kitap Kırtasiye İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 9.274.430 ₺, 8 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Van Merkez Kitap Kırtasiye İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 9.274.430 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 30.075.000 ₺
- Teklif Sayısı
- 8 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
- Şehir
- Van
- İhale Türü
- Mal
- Sonuç İlan Bülteni
- 31 Ağustos 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (31 Ağustos 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Ambalaj ve Kağıt Ürünleri / Van filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Van Merkez Kitap Kırtasiye İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Ambalaj ve Kağıt Ürünleri sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Ambalaj ve Kağıt Ürünleri Sektöründe Son İhale Sonuçları
Streç ve Galoşmatik Malzemeleri
Güçlü Avrasya Tedarik Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.267.500 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1265909
53 Kalem Kırtasiye Malzemesi Alımı
Mustafa Seyhan • 2.542.200 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1018691
Kırtasiye Malzemesi ve Toner Alımı, 90 Kısım, 90 Kalem
Mustafa Seyhan • 1.231.460 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1287178
Kırtasiye Malzemesi Mal Alımı ile Orijinal Toner Mal Alım İşi
Kardağ Kardeşler Dağıtım Kırtasiye Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.807.992 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/1266906
3 Kısım Kırtasiye, Baskı ve Toner Malzemeleri Mal Alım İşi
Teknikalpark Kopyalama Baskı Sistemleri Bilgisayar ve Büro Makinaları Kırtasiye Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Taşımacılık Limited Şirketi • 559.470 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1133939
Kuruluşlarımızın 2026 Yılı İçin 1 Yıllık Kırtasiye/Toner Malzemesi Alımı İşi
Bingöl Yemek Fabrikası Limited Şirketi • 1.343.195 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1007493
Van İlinde Son İhale Sonuçları
Sürücülü Araç Kiralama Hizmet Alımı İşi
Enzel İnşaat Taahhüt Taşımacılık Güvenlik ve Temizlik Hizmetleri İthalat-İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 30.998.471 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1566704
Birimlerinden 22 Özel Eğitim Öğrencisinin 12 Rehber Personel Eşliğinde 2 Özel Eğitim Kurumuna 12 Hat (Araç) ile Taşıma Hizmet Alım İşi
Bayram Temizer Taşımacılık Yemek Hayvancılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 7.696.086 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1237889
55 Taşıma Merkezi Okula 102 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İhale İşi
Suat Ateş • 12.311.025 ₺ • 15 teklif • İKN 2026/1222634
Öğrencilerinin 27 Taşıma Merkezi Okula 74 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Suat Ateş • 5.846.300 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1214742
Bitlis Adilcevaz 2026-2027 Temel Eğitim Taşıma İşi
Ölmez Seyahat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 6.345.860 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1178137
Bitlis Adilcevaz 2026-2027 Özel Eğitim Taşıma İşi
Ölmez Seyahat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 5.571.221 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1178139
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeAmbalaj ve Kağıt Ürünleri işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Van merkezli firmalarda.
POELSAN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Samsun
POELSAN Plastik, 1994'ten beri Samsun'da vana, filtre ve sulama çözümleri üretmektedir. 43.000 ton kapasite, 80+ ülkeye ihracat, ISO sertifikalı.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
ALPPLAS ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Ankara
Beylikdüzü İstanbul'da faaliyet gösteren ALPPLAS, beyaz eşya ve ev elektroniği sektörüne yönelik yüksek kaliteli plastik bileşen üretimi gerçekleştirir.
KAYSERİ STROPOR AMB. SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Aydın
KAYSERİ STROPOR AMB. SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş. — Aydın Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Ada Matbaacılık Yayıncılık San. Ve Tic. A.Ş.
Matbaa • Ankara
Ankara Sincan OSB'de 50.000 m² tesiste büyük tirajlı matbaacılık, dijital baskı ve yayıncılık. MEB projelerine uygun üretim, 2001'den bu yana.
CEM WEB OFSET SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Matbaa • Ankara
Ankara Sincan'da faaliyet gösteren CEM WEB OFSET, profesyonel web ofset baskı ve matbaa hizmetleri sunan köklü bir sanayi ve ticaret firmasıdır.
Tedarikçi misiniz? Van Merkez Kitap Kırtasiye İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol