SonuçlandıYapım Alımı

(km:0+000- 70+000) Üstyapı Yenilenmesi Yapım İşi

Sonuç Haberi

YOL YAPTIRILACAKTIR KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ tarafından açılan "(km:0+000- 70+000) Üstyapı Yenilenmesi Yapım İşi" ihalesinin sonucu ilan edildi. 31.08.2026 tarihli SONUÇ bülteninde yayımlanan karara göre ihaleyi Ege Asfalt Maden İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Bolkır İnşa… 2.305.010.560 TL sözleşme bedeliyle kazandı.

Sözleşme bedeli, idarenin 3.262.960.961 TL olarak hesapladığı yaklaşık maliyetin %70,6 seviyesine denk geliyor.

İhaleye toplam 20 teklif verildi; süreç yüksek rekabetle geçti.

Bu haber, Kamu İhale Kurumu EKAP sonuç bültenlerinden otomatik derlenmiştir. Veriler ilan tarihindeki resmî bülten içeriğini yansıtır.

İhale Künyesi

Kazanan Firma
Ege Asfalt Maden İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Bolkır İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İş Ortaklığı
Sözleşme Bedeli
2.305.010.560 ₺
Yaklaşık Maliyet
3.262.960.961 ₺
Teklif Sayısı
20 teklif
İhaleyi Açan İdare
YOL YAPTIRILACAKTIR KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Şehir
Ankara
İhale Türü
Yapım
Sonuç İlan Bülteni
31 Ağustos 2026

Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (31 Ağustos 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.

Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun

İhale Alarm / Ankara filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.

Alarm filtresi: Ankara

İhale İstihbaratı PRO

Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün

Ege Asfalt Maden İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Bolkır İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İş Ortaklığı firmasının geçmiş ihale kazanımları, YOL YAPTIRILACAKTIR KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.

İhale Kazananlarına Özel

Bu ihaleyi siz mi kazandınız?

Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.

Kazanan Rozetimi Talep Et

Sektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün

İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.

Bültene Abone Ol

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım