20 TSI 265 PS DSG 4x4 Satın Alınması
İKN 2026/1489780 numaralı kamu ihalesini Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 1.900.000 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 1.900.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 2.183.000 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- LAURİN&KLEMENT CRYSTAL 20 TSI 265 PS DSG 4X4 SATIN ALINMASI 1 ADET 2026 MODEL YENİ SKODA SUPERB LAURİN&KLEMENT CRYSTAL 20 TSI 265 PS DSG 4X4 SATIN ALINMASI DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ I NOLU SATIN ALMA DAİRE BAŞKANLIĞI
- İhale Türü
- Mal
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, LAURİN&KLEMENT CRYSTAL 20 TSI 265 PS DSG 4X4 SATIN ALINMASI 1 ADET 2026 MODEL YENİ SKODA SUPERB LAURİN&KLEMENT CRYSTAL 20 TSI 265 PS DSG 4X4 SATIN ALINMASI DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ I NOLU SATIN ALMA DAİRE BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
İhale sonuçlarında gezinin
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol