8 Kalem Koli
İKN 2026/1474119 numaralı kamu ihalesini Mopack Gayrimenkul Ambalaj İthalat İhracat ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 1.657.900 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Mopack Gayrimenkul Ambalaj İthalat İhracat ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 1.657.900 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 1.916.769 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- KOLİ SATIN ALINACAKTIR CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI ISPARTA KAPALI-AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Konya
- İhale Türü
- Mal
- Sonuç İlan Bülteni
- 4 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (4 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Ambalaj ve Kağıt Ürünleri / Konya filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Mopack Gayrimenkul Ambalaj İthalat İhracat ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, KOLİ SATIN ALINACAKTIR CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI ISPARTA KAPALI-AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Ambalaj ve Kağıt Ürünleri sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Ambalaj ve Kağıt Ürünleri Sektöründe Son İhale Sonuçları
İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Verilmek Üzere Kırtasiye Seti Alımı İşi
Murat Gençay • 1.160.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1407034
Kırtasiye Destek Paketi
Eretna Kırtasiye İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 487.725 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1292369
Kırtasiye Malzemeleri Mal Alımı
Murat Gençay • 645.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1363355
Kuruluşlarının 2026 Mali Yılı Kırtasiye Ürünleri Alımı
Ofis 2000 Kırtasiye, Kağıt, Büro Malzemeleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 2.098.897 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1174343
12 Kalem Kırtasiye Malzemesi
Akif Çetintürk • 77.382 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1362119
Müdürlükleri İçin Kırtasiye Malzemesi Mal Alımı
Arya Grup Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.500.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1260419
Konya İlinde Son İhale Sonuçları
Ders Kitabı, Çalışma Kitabı Öğretmen Kılavuz Kitabı Tasnifi, Dağıtımı ve Diğer Taşıma Hizmeti Alım İşi
Keleş Kitap Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.090.490 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1454595
Taşıma Merkezi Okullara 54 Hat 61 Araç ile 181 İş Günü Taşınması İşi
İbrahim Yıldırım • 316.750 ₺ • 14 teklif • İKN 2026/1283272
Öğrencilerinin 7 Taşıma Merkezi Okula 17 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Mehmet Güvenç • 503.542 ₺ • 18 teklif • İKN 2026/1313699
Süt ve Süt Ürünleri
Yavuz Oluşum Gıda Eğitim Veterinerlik Limited Şirketi • 6.575.700 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1208481
Koagulant, Polielektrolit ve Sodyüm Klorür
Salp Kimya ve Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 12.513.770 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1375256
SÜ Beyşehir Ali Akkanat Kampüsü Onarım
Akçatı İnşaat Taşımacılık ve Ticaret Limited Şirketi • 4.386.820 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1332537
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeAmbalaj ve Kağıt Ürünleri işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Konya merkezli firmalarda.
POELSAN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Samsun
POELSAN Plastik, 1994'ten beri Samsun'da vana, filtre ve sulama çözümleri üretmektedir. 43.000 ton kapasite, 80+ ülkeye ihracat, ISO sertifikalı.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
ALPPLAS ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Ankara
Beylikdüzü İstanbul'da faaliyet gösteren ALPPLAS, beyaz eşya ve ev elektroniği sektörüne yönelik yüksek kaliteli plastik bileşen üretimi gerçekleştirir.
KAYSERİ STROPOR AMB. SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Aydın
KAYSERİ STROPOR AMB. SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş. — Aydın Organize Sanayi Bölgesi üye firması
CEM WEB OFSET SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Matbaa • Ankara
Ankara Sincan'da faaliyet gösteren CEM WEB OFSET, profesyonel web ofset baskı ve matbaa hizmetleri sunan köklü bir sanayi ve ticaret firmasıdır.
Ada Matbaacılık Yayıncılık San. Ve Tic. A.Ş.
Matbaa • Ankara
Ankara Sincan OSB'de 50.000 m² tesiste büyük tirajlı matbaacılık, dijital baskı ve yayıncılık. MEB projelerine uygun üretim, 2001'den bu yana.
Tedarikçi misiniz? Mopack Gayrimenkul Ambalaj İthalat İhracat ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol