Yemek Hizmet Alımı İşi
İKN 2026/1464741 numaralı kamu ihalesini Emine Kurt kazandı — sözleşme bedeli 54.557.000 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Emine Kurt
- Sözleşme Bedeli
- 54.557.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 56.240.500 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- 4 AYLIK YEMEK HİZMET ALIMI İŞİ (ELBAB-CERABLUS-MARE-AZEZ-ÇOBANBEY) HASTANELERİ 4 AYLIK YEMEK HİZMET ALIMI İŞİ KİLİS İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Kilis
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 4 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (4 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Kilis filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %327 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 3 ihalenin tipik sözleşme aralığının %327 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Emine Kurt firmasının geçmiş ihale kazanımları, 4 AYLIK YEMEK HİZMET ALIMI İŞİ (ELBAB-CERABLUS-MARE-AZEZ-ÇOBANBEY) HASTANELERİ 4 AYLIK YEMEK HİZMET ALIMI İŞİ KİLİS İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
66 Öğrenci 4 Personel İçin Hazır Yemek Alım Hizmeti
Doğa-Kar Turizm Bilişim İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 951.720 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1516962
Yemek Hizmeti Alım İşi
Bingöl Yemek Fabrikası Limited Şirketi • 1.979.698 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1330544
Mamul Yemek Hizmeti
Elmadağ Yemek Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 12.711.890 ₺ • 39 teklif • İKN 2025/1641993-8
3 Kalem Kreş Yemek Hizmeti Alımı İşi
ÖZ Gaziantep Lokantacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.600.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1428266
Yemek Taşıma Hizmeti Alımı Panelvan Tipi 5 Araç ile
Onur Özcan • 1.760.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1461286
Gören 240 (İkiyüzkırk) Öğrenciye 14/09/2026-31/12/2026 Tarihleri Arasında 73 İş Günü Günübirlik Yemek Hizmeti Alımı İşi
Sermaye İşletmesi • 1.489.200 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1655478
Kilis İlinde Son İhale Sonuçları
Yerleşim Birimlerindeki 320 İlköğretim Öğrencisinin 4 Taşıma Merkezi Okula 25 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Venüs Taşımacılık Temizlik Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 389.874 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1235366
Mahmut Atilla Kamil Kudeyt İlkokulu Bakım Onarım İşi
Arstek Yapı Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.616.278 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1417267
1 Taşıma Merkezi Okula Taşıma Hizmeti Alımı İşi
Yıldız Taşımacılık Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 171.950 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1250152
2026 Yılı Medikal Malzemeler Mal Alımı İşi
Piruz Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 7.806.405 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/914452
Medikal Malzeme Alımı İşi
Piruz Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 2.965.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1247268
Zeytçioğlu Anaokulu Bakım Onarım İşleri ve Okul Bahçelerinde Bulunan Beton Kaidelerin Kaldırılması İşi
Göksa İnşaat Tekstil Gıda Sağlık Temizlik Turizm Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Limited Şirketi • 3.025.000 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1296629
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Kilis merkezli firmalarda.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Emine Kurt gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol