Yemek Taşıma Hizmeti Alımı Panelvan Tipi 5 Araç ile
İKN 2026/1461286 numaralı kamu ihalesini Onur Özcan kazandı — sözleşme bedeli 1.760.000 ₺, 4 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Onur Özcan
- Sözleşme Bedeli
- 1.760.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 2.090.000 ₺
- Teklif Sayısı
- 4 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- YEŞİLYURT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HASAN AKBUDAK BORSA İSTANBUL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Malatya
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 4 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (4 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Malatya filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Onur Özcan firmasının geçmiş ihale kazanımları, YEŞİLYURT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HASAN AKBUDAK BORSA İSTANBUL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yemek Hizmet Alımı İşi
Emine Kurt • 54.557.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1464741
66 Öğrenci 4 Personel İçin Hazır Yemek Alım Hizmeti
Doğa-Kar Turizm Bilişim İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 951.720 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1516962
Yemek Hizmeti Alım İşi
Bingöl Yemek Fabrikası Limited Şirketi • 1.979.698 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1330544
Mamul Yemek Hizmeti
Elmadağ Yemek Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 12.711.890 ₺ • 39 teklif • İKN 2025/1641993-8
3 Kalem Kreş Yemek Hizmeti Alımı İşi
ÖZ Gaziantep Lokantacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.600.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1428266
Gören 240 (İkiyüzkırk) Öğrenciye 14/09/2026-31/12/2026 Tarihleri Arasında 73 İş Günü Günübirlik Yemek Hizmeti Alımı İşi
Sermaye İşletmesi • 1.489.200 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1655478
Malatya İlinde Son İhale Sonuçları
2026-2027 Ücretsiz Ders Kitapları Dağıtımı Hizmet Alımı İşi
Köseoğulları Gıda Ürünleri Hayvancılık İnşaat Taahhüt Temizlik Yakıt Otomasyon Makine Taşımacılık Dağıtım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 424.446 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1422984
63 Kişi ile 2 Yıl Süreli Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi
Malatya Göktürk Güvenlik ve Özel Koruma Hizmetleri Limited Şirketi • 123.777.370 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1026502
Kerpiç Evler Genç Kafe Tefrişat Malzemeleri
Meston Çevre ve İnşaat Anonim Şirketi • 3.099.600 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1460104
Ekipman Malzemesi Mal Alım İşi
İsa Özdemir • 2.492.287 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1228225
Müze Kafe Taş Bina Kullanım ve Tefrişat Malzemeleri Alım İşi
Meston Çevre ve İnşaat Anonim Şirketi • 2.599.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1460460
Otobüs Durağı Alım İşi
3K Matbaa Reklam İnşaat Taahhüt İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 5.400.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1355087
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Malatya merkezli firmalarda.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Onur Özcan gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol