İhata ve Aydınlatma Yapım İşi
İKN 2026/1459340 numaralı kamu ihalesini ES Kent Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 38.760.807 ₺, 3 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- ES Kent Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 38.760.807 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 39.195.294 ₺
- Teklif Sayısı
- 3 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ÇİM YENİLEME, İHATA VE AYDINLATMA YAPIM İŞİ ALEMDAĞ STADI SENTETİK ÇİM YÜZEYLİ FUTBOL SAHASI ÇİM YENİLEME, İHATA VE AYDINLATMA YAPIM İŞİ İSTANBUL GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- İstanbul
- İhale Türü
- Yapım
- Sektör
- Aydınlatma
- Sonuç İlan Bülteni
- 1 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (1 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Aydınlatma / İstanbul filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %38 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 8 ihalenin tipik sözleşme aralığının %38 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
ES Kent Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ÇİM YENİLEME, İHATA VE AYDINLATMA YAPIM İŞİ ALEMDAĞ STADI SENTETİK ÇİM YÜZEYLİ FUTBOL SAHASI ÇİM YENİLEME, İHATA VE AYDINLATMA YAPIM İŞİ İSTANBUL GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Aydınlatma sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Aydınlatma Sektöründe Son İhale Sonuçları
2026 Yılı Dekoratif Aydınlatma Direği Mal Alımı
Haköz Mühendislik Otomasyon İnşaat ve Enerji Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 4.793.400 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1300208
Aydınlatma Direklerinin Montaj Dahil Mal Alım İşi
Cihan Yamaç • 8.491.200 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1481941
Aydın İli Karacasu İlçesi 2 Adet Okul Onarım İşi
Rıza Özer • 2.745.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1273540
Binası - Şırnak Şehit Aydoğan Aydın Devlet Hastanesi)
Şehrinuh Gıda Hayvancılık İnşaat Otomotiv Petrol Ürünleri Temizlik Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 362.894.411 ₺ • 9 teklif • İKN 2025/842918
Dekoratif Direkler ve Solar Aydınlatma Armatürleri Alım İşi
Işın Daylight Aydınlatma Pazarlama İmalat Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi • 20.915.751 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1444776
Aydın Kuşadası-Söke İçme Suyu Sarıçay Barajı ENH Deplasesi
Özaltın İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi • 367.842.189 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1340094
İstanbul İlinde Son İhale Sonuçları
Sakarya Üniversitesi Servise Hazır Yemek Hizmeti Alım İşi
Şafak Catering Gıda Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, MG Profesyonel Yemek Anonim Şirketi İş Ortaklığı • 211.474.419 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1002808
Microsoft Kampüs Lisans Kiralama İşi
Gentel Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi • 3.695.475 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1345595
2026 Yılı Veri Merkezi Hizmeti Alımı
İSTTELKOM İstanbul Elektronik Haberleşme ve Altyapı Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 5.183.925 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1258509
Veri Girişi ve Numuneci Hizmet Alımı
Şark Hava Kargo Turizm Taşımacılık Gıda Limited Şirketi • 5.183.988 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1561968
Hizmeti Alımı
Gama Görüntüleme ve Tedavi Hizmetleri Anonim Şirketi • 22.024.120 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1156850
Köy ve Köyaltı Yerleşim Yerlerinde İkamet Eden İlköğretim Öğrencileri Taşıma Hizmeti Alımı
Cem Öğrenci ve Personel Taşımacılığı İnşaat Temizlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 2.400.060 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1286669
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeAydınlatma işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik İstanbul merkezli firmalarda.
GÜNEYOĞLU ELK. MAK. SAN. TAAH.VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Sakarya
Sakarya ilinde Elektrik ve Elektronik sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fotolitografik Desen Oluşturma. NACE 26.11.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
MERZEL ELEKTRİK ELEKTRONİK SAAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Amasya
Amasya Merzifon OSB'de elektronik kart tasarımı ve üretim. Saatte 30.000 malzeme kapasitesi, anti-statik tesis ve AR-GE desteği ile B2B çözümler.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
MEKA KABLO PLASTİK İMALATI VE ESTELASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Kablo Üretimi • Amasya
Kablo Üretimi sektöründe Amasya merkezli üretici. Tel Çekme dahil üretim kabiliyetleri. NACE 27.32 kapsamında faaliyet gösterir.
Tedarikçi misiniz? ES Kent Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol