Yaş Meyve ve Sebze Alımı
İKN 2026/1447185 numaralı kamu ihalesini Karaz Yıldız Taşımacılık İnşaatı Gıda Tarım Ürünleri Hayvancılık İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 3.147.450 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Karaz Yıldız Taşımacılık İnşaatı Gıda Tarım Ürünleri Hayvancılık İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 3.147.450 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.387.110 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- YENİŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÜÇKUYU TURİZM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Diyarbakır
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 31 Ağustos 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (31 Ağustos 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Diyarbakır filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Karaz Yıldız Taşımacılık İnşaatı Gıda Tarım Ürünleri Hayvancılık İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, YENİŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÜÇKUYU TURİZM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
Şeker Ambarı Tahmil Tahliye Hizmet Alımı
Şirketi • 8.904.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1252301
Yemek Taşıma ve Dağıtım İşi ve Demirbaş Kiralama
Ömer Yıldız Hazır Yemek İnşaat Nakliye Temizlik Hizmetleri Odun Kömür Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 3.276.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1447078
0192026-31102026 Tarihleri Arası 2 Aylık Mamul Yemek Alımı ve Sonrası İşleri
Karakuş Gıda Tekstil İnşaat Turizm Tavukçuluk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. • 7.784.332 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1492619
Gıda Malzemesi
Turan Yakışan • 89.550 ₺ • 2 teklif • İKN 2016/139353
168 Kalem Gıda Malzemesi
Süleyman Tekcan • 4.885.120 ₺ • 14 teklif • İKN 2026/1112312
26 Kalem Yaş Sebze ve Meyve
Burhan Çelik • 243.750 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1181531
Diyarbakır İlinde Son İhale Sonuçları
Yemek Taşıma ve Dağıtım İşi ve Demirbaş Kiralama
Ömer Yıldız Hazır Yemek İnşaat Nakliye Temizlik Hizmetleri Odun Kömür Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 3.276.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1447078
İş Yeri Hekimliği Hizmeti ve Periyodik Tetkik Hizmeti Alımı
İris OSGB İş Güvenliği ve Sağlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi • 17.759.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/983710
Hizmetleri Biriminde 36 Ay Süre ile 3 Adet Minibüs 16+1 ve 1 Adet Malzeme Aracı Kiralama Hizmet Alımı
Kervan Turizm İnşaat Nakliye Temizlik Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 8.241.120 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1198720
Kuru Gıda Alımı
Ömer Yıldız Hazır Yemek İnşaat Nakliye Temizlik Hizmetleri Odun Kömür Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 3.220.970 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1447166
273 Kalem Spor Malzemesi Alım İşi
Serdal Aycan • 20.182.904 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1097591
2026 Yılı Bergama ADSM Sarf Malzeme
Özel Onur Diş Deposu Medikal Temizlik Gıda İnşaat Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 270.682 ₺ • 17 teklif • İKN 2026/820817
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Diyarbakır merkezli firmalarda.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Karaz Yıldız Taşımacılık İnşaatı Gıda Tarım Ürünleri Hayvancılık İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol