Aydınlatma Direği Elektrik Direği Malzemeleri Alım İşi
İKN 2026/1445931 numaralı kamu ihalesini ELA Donanım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 58.499.268 ₺, 3 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- ELA Donanım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 58.499.268 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 59.960.529 ₺
- Teklif Sayısı
- 3 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ÜZERE OG-AG VE AYDINLATMA DİREĞİ ELEKTRİK DİREĞİ MALZEMELERİ ALIM İŞİ BELEDİYEMİZ HİZMET ALIMLARINDA KULLANILMAK ÜZERE OG-AG VE AYDINLATMA DİREĞİ ELEKTRİK DİREĞİ MALZEMELERİ ALIM İŞİ HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
- Şehir
- Hatay
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Elektrik ve Elektronik
- Sonuç İlan Bülteni
- 1 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (1 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Elektrik ve Elektronik / Hatay filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
ELA Donanım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ÜZERE OG-AG VE AYDINLATMA DİREĞİ ELEKTRİK DİREĞİ MALZEMELERİ ALIM İŞİ BELEDİYEMİZ HİZMET ALIMLARINDA KULLANILMAK ÜZERE OG-AG VE AYDINLATMA DİREĞİ ELEKTRİK DİREĞİ MALZEMELERİ ALIM İŞİ HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Elektrik ve Elektronik sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Elektrik ve Elektronik Sektöründe Son İhale Sonuçları
Tanzim, Elektrik ve Makine Mühendisliği Projeleri Yapımı
Envar Mimarlık Müşavirlik ve Mühendislik Hizmetleri İnşaat Ticaret Limited Şirketi • 1.690.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1254112
Yangın Güvenlik Eksikliklerinin Tamamlanması ve Muhtelif Tadilat İşleri
Temta Yapı Mimarlık Mühendislik İnşaat Emlak Madencilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 114.940.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1476898
Kapılarının Yangına Dayanıklı Kapılar ile Değiştirilmesi İşi
GEN Grup Hazır Beton İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 24.244.000 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1457279
Ağlarbaba Yurdu Yangın Algılama ve İhbar Sistemi Yapım İşi
Nazif Denk • 4.336.444 ₺ • 23 teklif • İKN 2026/1258928
Körfez Belediyesi Elektrik Malzemeleri Alım İşi
MEF Altyapı Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 5.842.999 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1290470
Elektrikli Çit Ünitesi
ACR Solar Elektronik Eşyaları Üretimi Yenilenebilir Enerji Kaynakları Makina İnşaat Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 948.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1380056
Hatay İlinde Son İhale Sonuçları
Tarihi Hükümet Konağı İç Mekan Ek İmalatlar Yapım İşi
Paşa Hizmet İnşaat Otomotiv Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 5.200.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1229643
Revizyonu
Loyal Tech Enerji Endüstriyel Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 6.372.432 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1196259
Nakliye Dahil Bordür ve Briket Satın Alınması İşi
Altın Taş Parke İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.840.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1280444
İçme Suyunda Klorlama Cihazı Bulunmayan Köylere Güneş Panelli Klorlama Cihazı Alım İşi
Amanos Klor ve Arıtma Sistemleri Danışmanlık Pazarlama Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.260.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1344073
Projeleri ve İhale Dokümanları Hazırlanması İşi
Altaylar Danışmanlık Özel Eğitim Hizmetleri İnşaat Taahhüt Turizm Bilişim İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.143.000 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/1236476
Hazırlanması İşi
Vıaponte Proje Müşavirlik İnşaat ve Enerji Limited Şirketi • 2.640.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1242942
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeElektrik ve Elektronik işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Hatay merkezli firmalarda.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
Tedarikçi misiniz? ELA Donanım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol