Muhtelif Kırtasiye ve Spor Malzemeleri Mal Alım İşi
İKN 2026/1443501 numaralı kamu ihalesini Ahmet İbiş kazandı — sözleşme bedeli 3.218.500 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Ahmet İbiş
- Sözleşme Bedeli
- 3.218.500 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.303.200 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- İŞİ HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
- Şehir
- Hatay
- İhale Türü
- Mal
- Sonuç İlan Bülteni
- 2 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (2 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Ambalaj ve Kağıt Ürünleri / Hatay filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Ahmet İbiş firmasının geçmiş ihale kazanımları, İŞİ HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Ambalaj ve Kağıt Ürünleri sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Ambalaj ve Kağıt Ürünleri Sektöründe Son İhale Sonuçları
Müdürlükleri İçin Kırtasiye Malzemesi Mal Alımı
Arya Grup Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.500.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1260419
19 Kalem Kırtasiye Malzemesi (Matbuu Evrak) Mal Alımı İşi
Aydın Petük • 52.150 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1353156
3 Kısım Kırtasiye, Baskı ve Toner Malzemeleri Mal Alım İşi
Siirt Çelik Matbaa Ambalaj Reklam Basın Yayın İnşaat Gıda Tarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 5.390.743 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1133939
Streç ve Galoşmatik Malzemeleri
Güçlü Avrasya Tedarik Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.267.500 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1265909
Kırtasiye Malzemesi Mal Alım İşi
Van Merkez Kitap Kırtasiye İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 9.274.430 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1515403
53 Kalem Kırtasiye Malzemesi Alımı
Mehmet Bozkurt • 220.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1018691
Hatay İlinde Son İhale Sonuçları
Öğrencilerinin Taşıma Hizmeti
Yusuf Dönmez • 285.980 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1464871
(Kurulum Dahil) Alım İşi
Has-Gaz LPG Dağıtım ve Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 7.800.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1495501
Bakimevi ve Asfalt Plent Tesisi İçin LNG (Sıvılaştırılmış Doğalgaz) veya CNG (Sıkıştırılmış Doğalgaz) Alinmasi Mal Alim İşi
Has-Gaz LPG Dağıtım ve Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 37.807.641 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1181154
Plent Altı Bitümlü Sıcak Karışım Asfalt Binder Tabakası Alım İşi
HES Asfalt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 45.850.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1214225
Tarihi Hükümet Konağı İç Mekan Ek İmalatlar Yapım İşi
Paşa Hizmet İnşaat Otomotiv Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 5.200.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1229643
Revizyonu
Loyal Tech Enerji Endüstriyel Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 6.372.432 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1196259
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeAmbalaj ve Kağıt Ürünleri işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Hatay merkezli firmalarda.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
POELSAN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Samsun
POELSAN Plastik, 1994'ten beri Samsun'da vana, filtre ve sulama çözümleri üretmektedir. 43.000 ton kapasite, 80+ ülkeye ihracat, ISO sertifikalı.
ALPPLAS ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Ankara
Beylikdüzü İstanbul'da faaliyet gösteren ALPPLAS, beyaz eşya ve ev elektroniği sektörüne yönelik yüksek kaliteli plastik bileşen üretimi gerçekleştirir.
KAYSERİ STROPOR AMB. SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Aydın
KAYSERİ STROPOR AMB. SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş. — Aydın Organize Sanayi Bölgesi üye firması
CEM WEB OFSET SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Matbaa • Ankara
Ankara Sincan'da faaliyet gösteren CEM WEB OFSET, profesyonel web ofset baskı ve matbaa hizmetleri sunan köklü bir sanayi ve ticaret firmasıdır.
Ada Matbaacılık Yayıncılık San. Ve Tic. A.Ş.
Matbaa • Ankara
Ankara Sincan OSB'de 50.000 m² tesiste büyük tirajlı matbaacılık, dijital baskı ve yayıncılık. MEB projelerine uygun üretim, 2001'den bu yana.
Tedarikçi misiniz? Ahmet İbiş gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol