SonuçlandıYapım Alımı

İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İkmal İşi

Sonuç Haberi

HASTANE BİNASI İNŞAATI İLE ALTYAPI VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ İKMAL İŞİ İSTANBUL ÜN… tarafından açılan "İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İkmal İşi" ihalesinin sonucu ilan edildi. 04.09.2026 tarihli SONUÇ bülteninde yayımlanan karara göre ihaleyi Misek İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, Yapıtaş Gayrimenkul İnşaat San… 22.400.000.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı.

Sözleşme bedeli, idarenin 23.004.946.044 TL olarak hesapladığı yaklaşık maliyetin %97,3 seviyesine denk geliyor.

İhaleye toplam 6 teklif verildi; süreç yüksek rekabetle geçti.

Bu haber, Kamu İhale Kurumu EKAP sonuç bültenlerinden otomatik derlenmiştir. Veriler ilan tarihindeki resmî bülten içeriğini yansıtır.

İhale Künyesi

Kazanan Firma
Misek İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, Yapıtaş Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İş Ortaklığı
Sözleşme Bedeli
22.400.000.000 ₺
Yaklaşık Maliyet
23.004.946.044 ₺
Teklif Sayısı
6 teklif
İhaleyi Açan İdare
HASTANE BİNASI İNŞAATI İLE ALTYAPI VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ İKMAL İŞİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HASDAL YERLEŞKESİ 1. ETAP HASTANE BİNASI İNŞAATI İLE ALTYAPI VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ İKMAL İŞİ TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI
Şehir
İstanbul
İhale Türü
Yapım
Sonuç İlan Bülteni
4 Eylül 2026

Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (4 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.

Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun

İhale Alarmİnşaat ve Yapı Malzemeleri / İstanbul filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.

Alarm filtresi: İnşaat ve Yapı Malzemeleri · İstanbul

Yüksek Marj Sinyaliİnşaat ve Yapı Malzemeleri · İstanbul

Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %21551 üzerinde

Yaklaşık maliyet
23.004.946.044 TL
Bant alt (Q1)
3.950.500 TL
Medyan
17.887.000 TL
Bant üst (Q3)
106.252.835 TL

Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 113 ihalenin tipik sözleşme aralığının %21551 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.

Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.

İhale İstihbaratı PRO

Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün

Misek İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, Yapıtaş Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İş Ortaklığı firmasının geçmiş ihale kazanımları, HASTANE BİNASI İNŞAATI İLE ALTYAPI VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ İKMAL İŞİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HASDAL YERLEŞKESİ 1. ETAP HASTANE BİNASI İNŞAATI İLE ALTYAPI VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ İKMAL İŞİ TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, İnşaat ve Yapı Malzemeleri sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.

Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları

Tedarikçi Eşleştirme

İnşaat ve Yapı Malzemeleri işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik İstanbul merkezli firmalarda.

Tedarikçi misiniz? Misek İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, Yapıtaş Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İş Ortaklığı gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.

İhale Kazananlarına Özel

Bu ihaleyi siz mi kazandınız?

Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.

Kazanan Rozetimi Talep Et

Sektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün

İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.

Bültene Abone Ol

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım