Çöp Konteyneri Yedek Parçaları
İKN 2026/1422348 numaralı kamu ihalesini ERL Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 958.150 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- ERL Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 958.150 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 1.142.600 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ÇÖP KONTEYNERİ YEDEK PARÇALARI SATIN ALINACAKTIR GÖLCÜK BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Kocaeli
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Yedek Parça
- Sonuç İlan Bülteni
- 1 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (1 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Yedek Parça / Kocaeli filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
ERL Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ÇÖP KONTEYNERİ YEDEK PARÇALARI SATIN ALINACAKTIR GÖLCÜK BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Yedek Parça sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Yedek Parça Sektöründe Son İhale Sonuçları
Makine Ekipman ve Yedek Parça
Suthem Makine Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi Tekirdağ Şubesi • 9.320.672 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1221212
Algılama Sisteminin PLC Yedek Malzemeleri
NET Mühendislik Otomasyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 277.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1043558
4 Kısım 607 Kalem Yedek Parça Malzeme Alımı
Nisa El Aletleri Teknik Hırdavat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 10.448.908 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1324826
Alan Spor Aletleri, Köpek Eğitim Parkuru ve Yedek Parça Alım İşi
Polfisan Kent Mobilyaları İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 4.965.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/761911
Parça Temini
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 1.498.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1304994
Çadır ve Yedek Parça, El Aletleri, Yapı Malzemesi)
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 1.648.000 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/944762
Kocaeli İlinde Son İhale Sonuçları
2025 Yılı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Hizmet Alımı
Asrö OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Ticaret Limited Şirketi • 2.958.200 ₺ • 15 teklif • İKN 2024/1584686
Ortaöğretim Öğrencilerine Malzemeli Öğle Yemeği Hizmeti Alımı İşi
Referans Yemek Hizmetleri Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.611.345 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1376051
Hizmeti Alımı
Seyranlar Turizm Taşımacılık Gıda Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.968.400 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1386368
Atıksu Arıtma Tesisi Dalgıç Pompa Mal Alımı İşi
TÜRBOSAN Türbomakinalar Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 3.948.270 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1235158
Kullanılmak Üzere Boya Alım İşi
Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi • 3.989.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1317502
2026 Yılı 2 Dönem Gıda Ürünleri Alımı İşi
Bayramoğlu Kent İnşaat Anonim Şirketi • 89.682.405 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1041015
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeYedek Parça işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Kocaeli merkezli firmalarda.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
MERSİM METAL KALIP SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
AS ÇELİK DÖKÜM İŞLEME SAN. VE TİC. A.Ş
Döküm • Samsun
AS Çelik Döküm, 1956'dan beri Samsun OSB'de çelik döküm ve manganez çelik üretimi yapan, Avrupa'ya ihracat gerçekleştiren entegre sanayi kuruluşudur.
Tedarikçi misiniz? ERL Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol