Kahvaltılık Kumanya Alımı
İKN 2026/1405861 numaralı kamu ihalesini Beroklin İnşaat Gıda Temizlik Tarım Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 2.991.600 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Beroklin İnşaat Gıda Temizlik Tarım Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 2.991.600 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.088.800 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- 3294 SAYILI KANUN KAPSAMINDA MUHTAÇ OLAN ÖĞRENCİLERE KAHVALTILIK KUMANYA ALIMI SASON KAYMAKAMLIĞI SASON SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI
- Şehir
- Batman
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 1 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (1 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Batman filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Beroklin İnşaat Gıda Temizlik Tarım Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, 3294 SAYILI KANUN KAPSAMINDA MUHTAÇ OLAN ÖĞRENCİLERE KAHVALTILIK KUMANYA ALIMI SASON KAYMAKAMLIĞI SASON SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yemek Hizmeti Alımı
Hamdi Restorant Turizm ve Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 70.088 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1640199
Yemek Alımı İşi
İşletmesi • 5.038.290 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1638653
Öğrencilerine Malzeme Dâhil 91Gün 11739 Öğün Öğle Yemeği Yemek Pişirilmesi, Dağıtılması Hizmet Alım İşi
Yusuf Yalın • 997.345 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1336486
Merkezi Müdrlüğünün Mamul Yemek Alımı, Dağıtım ve Servis Hizmetleri Alımı
Kader Uysal • 4.261.477 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1271377
Sakarya Üniversitesi Servise Hazır Yemek Hizmeti Alım İşi
Şafak Catering Gıda Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, MG Profesyonel Yemek Anonim Şirketi İş Ortaklığı • 211.474.419 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1002808
Kuruluşların 2026 Yılı 2 Aylık (Eylül-Ekim) Aylık Mamul Yemek Alımı, Dağıtım ve Servis Hizmetleri Alımı
Şirketi • 2.181.702 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1508839-3
Batman İlinde Son İhale Sonuçları
Hattı Yapım İşi
Ali İhsan Yavuz • 3.674.262 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1368659
Erzincan İli Otlukbeli İlçesi Kapalı Halı Saha Branda Değişimi
Fırat Asutay • 1.147.000 ₺ • 14 teklif • İKN 2026/1302536
Yapılması İşi
Müjdeciler-Grup İnşaat Taahhüt Nakliye Petrol Gıda Tarım Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. • 38.171.250 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1222051
Alımı
İsmail Acar • 4.835.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1267110
Yapım İşi
Ahmet Doğan • 1.860.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1325144
Muhtelif Trafo Merkezlerinde Akü Odalarının Yenilenmesi İşi
Çetin İpekyüz • 10.974.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1208453
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Batman merkezli firmalarda.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Beroklin İnşaat Gıda Temizlik Tarım Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol