Aydın İli Söke İlçesi Sadullah Kuşada İlkokulu Onarım İşi
İKN 2026/1380536 numaralı kamu ihalesini LİM İnşaat Turizm Gıda İthalat İhracat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 2.450.000 ₺, 10 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- LİM İnşaat Turizm Gıda İthalat İhracat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 2.450.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.302.307 ₺
- Teklif Sayısı
- 10 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR AYDIN YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI
- Şehir
- Aydın
- İhale Türü
- Yapım
- Sektör
- Aydınlatma
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Aydınlatma / Aydın filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
LİM İnşaat Turizm Gıda İthalat İhracat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR AYDIN YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Aydınlatma sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Aydınlatma Sektöründe Son İhale Sonuçları
Dekoratif Yol Aydınlatma Direği Alınması
Gürcan Demirel Mühendislik Danışmanlık Hizmetleri • 4.648.980 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1286470
Rumkale Kale Aydınlatması Yapım İşi
Demir Global İnşaat Mühendislik ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 385.900 ₺ • 5 teklif • İKN 2020/83002
İhata ve Aydınlatma Yapım İşi
ES Kent Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 38.760.807 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1459340
2026 Yılı Dekoratif Aydınlatma Direği Mal Alımı
Haköz Mühendislik Otomasyon İnşaat ve Enerji Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 4.793.400 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1300208
Aydınlatma Direklerinin Montaj Dahil Mal Alım İşi
Cihan Yamaç • 8.491.200 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1481941
Aydın İli Karacasu İlçesi 2 Adet Okul Onarım İşi
Rıza Özer • 2.745.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1273540
Aydın İlinde Son İhale Sonuçları
Taşıma Merkezi Okullara Taşınması İşi
Yido Turizm Taşımacılık Servis Tarım Gıda Hayvancılık İnşaat Oto Kiralama Alım Satımı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 252.264 ₺ • 2 teklif • İKN 2025/1194412
2026-2027 Taşımalı Ortaöğretim
Sınırlı Sorumlu İncirliova Servis ve Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi • 3.439.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1311505
2026-2027 Taşımalı Özel Eğitim
Sınırlı Sorumlu İncirliova Servis ve Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi • 4.090.637 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1312966
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılında 15 Araç ile 5 Taşıma Merkezi Okul Müdürlüğüne 181 İş Günü Taşınması İşi
Mehmet Turgut • 338.470 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1354633
Uygulama Yapım İşi
Ahmet Türkmen • 5.481.900 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1348177
2026-2027 Eğiti Öğretim Yılı Özel Eğitim Taşıma İşi
Sınırlı Sorumlu 188 Nolu Özefe Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi • 699.879 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1367876
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeAydınlatma işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Aydın merkezli firmalarda.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
BORSAN KABLO ELEKTRİK AYDINLATMA İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.
Elektrik ve Elektronik • Samsun
Samsun'da 1984'ten beri kablo üreticisi. TSE, VDE, CE, UL sertifikalı bakır & alüminyum güç kabloları. 80.000 m² üretim kapasitesi, 100+ ülkeye ihracat.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
Tedarikçi misiniz? LİM İnşaat Turizm Gıda İthalat İhracat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol