Sebze ve Meyve
İKN 2026/1373973 numaralı kamu ihalesini Ali Kemal Balkarlı kazandı — sözleşme bedeli 1.422.269 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Ali Kemal Balkarlı
- Sözleşme Bedeli
- 1.422.269 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.084.217 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAHRAMANMARAŞ AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Kahramanmaraş
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 2 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (2 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Kahramanmaraş filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Ali Kemal Balkarlı firmasının geçmiş ihale kazanımları, GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAHRAMANMARAŞ AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
4984 Öğün Öğle Yemeği Yemek Pişirilmesi, Dağıtılması Hizmet Alım İşi
Anadolu İmam Hatip Lisesi Çaybaşı • 423.640 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1644750
Şeker ve Malzeme Ambarı Tahmil Tahliye Hizmet Alımı
Şirketi • 3.400.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1311103
ve Devrekani Kantarlarında Şeker Pancarı Alımı ve Gönderme İşleri)
Kastamonu Tuğra İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 23.700.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1315009
Malzemeli Mamul Yemek Alımı İşi
Him-Er Gıda Un ve Unlu Maddeler Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. • 4.255.795 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1500029
Tarihleri Arası 2 Aylık Malzeme Dahil Mamul Yemek Alımı İşi
HİM-ER Gıda Un ve Unlu Maddeler Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. • 3.898.895 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1535690
Yemek (Pide ve Ayran)
Zübeyde Omurca • 4.450.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1286744
Kahramanmaraş İlinde Son İhale Sonuçları
Akaryakıt Mal Alım İşi
Cerenler Petrol Ürünleri Taşımacılık Gıda İnşaat Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 916.665.800 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1213877
Göksun Yol Kenarı Ağaçlandırma Uygulama Projesi Kapsamında Fidan Sulama
Sinan Kara • 5.781.705 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1523534
Bulunan Binaların Dış Cephe ve Çevre Duvarı Onarım İşi
NES Yapı Mimarlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 9.416.446 ₺ • 37 teklif • İKN 2026/1310708
Yüksekokullarda Büyük Onarım - Tadilat
Ömer Ergün Selimoğlu İnşaat • 20.372.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1290616
Yangın Güvenlik Eksikliklerinin Tamamlanması ve Muhtelif Tadilat İşleri
Temta Yapı Mimarlık Mühendislik İnşaat Emlak Madencilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 114.940.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1476898
Taşımalı Eğitim Kapsamındaki İlköğretim Öğrencilerinin Yerleşim Birimlerinden Taşıma Merkezi Okullara Taşınma İşi
Ahmet Avcu • 796.400 ₺ • 14 teklif • İKN 2026/1237528
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Kahramanmaraş merkezli firmalarda.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Ali Kemal Balkarlı gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol