İşletmesinde Taşımalı Öğrenci Yemeğinde Kullanılmak Üzere Yoğurt ve 200 ml'lik Bardak Su
İKN 2026/1365526 numaralı kamu ihalesini Yeni Güvenç Gıda Temizlik Tarım Akaryakıt İnşaat Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 597.600 ₺, 3 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Yeni Güvenç Gıda Temizlik Tarım Akaryakıt İnşaat Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 597.600 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 957.500 ₺
- Teklif Sayısı
- 3 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- 2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKULUMUZ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİNDE TAŞIMALI ÖĞRENCİ YEMEĞİNDE KULLANILMAK ÜZERE YOĞURT VE 200 ML'LİK BARDAK SU BESNİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BESNİ SERVİ ERDEMOĞLU KIZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Adıyaman
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 1 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (1 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Adıyaman filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %32 altında
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 5 ihalenin tipik sözleşme aralığının %32 altında. Kazanmak agresif fiyatlama gerektirebilir — marj riskine dikkat.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Yeni Güvenç Gıda Temizlik Tarım Akaryakıt İnşaat Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, 2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKULUMUZ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİNDE TAŞIMALI ÖĞRENCİ YEMEĞİNDE KULLANILMAK ÜZERE YOĞURT VE 200 ML'LİK BARDAK SU BESNİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BESNİ SERVİ ERDEMOĞLU KIZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yemek Hizmeti Alımı
Hamdi Restorant Turizm ve Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 70.088 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1640199
Yemek Alımı İşi
İşletmesi • 5.038.290 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1638653
Öğrencilerine Malzeme Dâhil 91Gün 11739 Öğün Öğle Yemeği Yemek Pişirilmesi, Dağıtılması Hizmet Alım İşi
Yusuf Yalın • 997.345 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1336486
Merkezi Müdrlüğünün Mamul Yemek Alımı, Dağıtım ve Servis Hizmetleri Alımı
Kader Uysal • 4.261.477 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1271377
Sakarya Üniversitesi Servise Hazır Yemek Hizmeti Alım İşi
Şafak Catering Gıda Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, MG Profesyonel Yemek Anonim Şirketi İş Ortaklığı • 211.474.419 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1002808
Kuruluşların 2026 Yılı 2 Aylık (Eylül-Ekim) Aylık Mamul Yemek Alımı, Dağıtım ve Servis Hizmetleri Alımı
Şirketi • 2.181.702 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1508839-3
Adıyaman İlinde Son İhale Sonuçları
4 Aylık Görüntüleme Hizmet Alımı
Aydaş Sağlık Hizmetleri ve Malzemeleri İnşaat Medikal Turizm Taşımacılık Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 17.784.880 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1522812
Olan Taşımalı Kapsamındaki Öğrenciler İçin 75 gr'lık Poşetli Roll Tipi Ekmek
Halil Zeybel • 1.036.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1361777
İçin 15 Kalem Yaş Sebze Meyve
Emir Meyve Sebze Komisyonculuğu Temizlik Nakliyat Hafriyat Taşımacılık Gıda Turizm İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 2.084.950 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1381239
İşletmesinde Taşımalı Öğrenci Yemeğinde Kullanılmak Üzere 24 Kuru Gıda
Öz Gençler Gıda Temizlik Tekstil Taşımacılık Tarım ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 2.184.400 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1386630
Kuru Mama Alımı
AZ Destek Hizmetleri ve İhtiyaç Ürünleri Eğitim Turizm Yem Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 13.340.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1059505
Yemeğinde Kullanılmak Üzere 3800 kg Tulumba Tatlı
Öz Gençler Gıda Temizlik Tekstil Taşımacılık Tarım ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 456.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1377342
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Adıyaman merkezli firmalarda.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Yeni Güvenç Gıda Temizlik Tarım Akaryakıt İnşaat Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol