12 Kalem Kırtasiye Malzemesi
İKN 2026/1362119 numaralı kamu ihalesini Akif Çetintürk kazandı — sözleşme bedeli 77.382 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Akif Çetintürk
- Sözleşme Bedeli
- 77.382 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 88.989 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DEVLET MALZEME OFİSİ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
- İhale Türü
- Mal
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Ambalaj ve Kağıt Ürünleri filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Akif Çetintürk firmasının geçmiş ihale kazanımları, DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DEVLET MALZEME OFİSİ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Ambalaj ve Kağıt Ürünleri sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Ambalaj ve Kağıt Ürünleri Sektöründe Son İhale Sonuçları
Kırtasiye Destek Paketi
Eretna Kırtasiye İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 487.725 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1292369
Kırtasiye Malzemeleri Mal Alımı
Murat Gençay • 645.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1363355
Kuruluşlarının 2026 Mali Yılı Kırtasiye Ürünleri Alımı
Ofis 2000 Kırtasiye, Kağıt, Büro Malzemeleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 2.098.897 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1174343
Müdürlükleri İçin Kırtasiye Malzemesi Mal Alımı
Arya Grup Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.500.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1260419
Muhtelif Kırtasiye ve Spor Malzemeleri Mal Alım İşi
Ahmet İbiş • 3.218.500 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1443501
19 Kalem Kırtasiye Malzemesi (Matbuu Evrak) Mal Alımı İşi
Aydın Petük • 52.150 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1353156
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeAmbalaj ve Kağıt Ürünleri işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder.
POELSAN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Samsun
POELSAN Plastik, 1994'ten beri Samsun'da vana, filtre ve sulama çözümleri üretmektedir. 43.000 ton kapasite, 80+ ülkeye ihracat, ISO sertifikalı.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
ALPPLAS ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Ankara
Beylikdüzü İstanbul'da faaliyet gösteren ALPPLAS, beyaz eşya ve ev elektroniği sektörüne yönelik yüksek kaliteli plastik bileşen üretimi gerçekleştirir.
DELTASAN PLASTİK AMBALAJ ÜRÜNLERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
Plastik ve Kauçuk • Samsun
DELTASAN PLASTİK AMBALAJ ÜRÜNLERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. — Samsun Organize Sanayi Bölgesi üye firması
CEM WEB OFSET SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Matbaa • Ankara
Ankara Sincan'da faaliyet gösteren CEM WEB OFSET, profesyonel web ofset baskı ve matbaa hizmetleri sunan köklü bir sanayi ve ticaret firmasıdır.
Ada Matbaacılık Yayıncılık San. Ve Tic. A.Ş.
Matbaa • Ankara
Ankara Sincan OSB'de 50.000 m² tesiste büyük tirajlı matbaacılık, dijital baskı ve yayıncılık. MEB projelerine uygun üretim, 2001'den bu yana.
Tedarikçi misiniz? Akif Çetintürk gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol