Dış Ünite Düzenlenmesi. Pencere Doğ. PVC Olarak Yen. Pencere Korkuluk Yen., Dış Cephe Kablo Düzenlenmesi Yapım İşi
İKN 2026/1356436 numaralı kamu ihalesini Mikail Çakıcı Çakıcı Mühendislik İnşaat kazandı — sözleşme bedeli 3.140.000 ₺, 3 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Mikail Çakıcı Çakıcı Mühendislik İnşaat
- Sözleşme Bedeli
- 3.140.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.507.520 ₺
- Teklif Sayısı
- 3 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR İSTANBUL TERSANESİ KOMUTANLIĞI ÇANAKKALE ONARIM DESTEK KOMUTANLIĞI
- Şehir
- Çanakkale
- İhale Türü
- Yapım
- Sektör
- Plastik ve Kauçuk
- Sonuç İlan Bülteni
- 31 Ağustos 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (31 Ağustos 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Plastik ve Kauçuk / Çanakkale filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Mikail Çakıcı Çakıcı Mühendislik İnşaat firmasının geçmiş ihale kazanımları, BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR İSTANBUL TERSANESİ KOMUTANLIĞI ÇANAKKALE ONARIM DESTEK KOMUTANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Plastik ve Kauçuk sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Plastik ve Kauçuk Sektöründe Son İhale Sonuçları
Resmi ve Özel Okullara Ücretsiz Ders Kitabı Poşetleme ve Harmanlama İşi
Akbir Yemek Hayvancılık İnşaat Kırtasiye Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.088.324 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1440634
Direği, Panel Telçit, Kırmızı Süs Erik Ağacı, Hazır Barbekü Mangallık ve Dökme Kauçuk Alımı
Kapısan Mühendislik Makina İmalat İnşaat Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 4.393.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1318371
Polietilen İçme Suyu Borusu Alımı
Serkan Çelebi • 3.348.280 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1445421
50 gr Rize Turist Süzen Poşet Çay Kutu İskeleti
Anka Matbaacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.240.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1395520
Kauçuk Malzeme Alımı
Geka Kauçuk Zemin Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 5.646.175 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1163199
Poşeti
Zümrüt Kırtasiye Ambalaj Temizlik Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 1.440.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1198451
Çanakkale İlinde Son İhale Sonuçları
Haşerelere Karşı İlaçlama Hizmeti Alımı
Karantina Çevre Sağlığı, Sosyal Hizmetler, İnşaat, Nakliye, Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.126.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1101212
Perde ve Perde Malzemesi Alım İşi (Montaj Dahil)
Duygu Akçam • 1.399.662 ₺ • 11 teklif • İKN 2026/1304970
Diyaliz Hasta Taşıma Hizmet Alımı
Metin Ünal • 450.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1532351
Alımı
Kale Elektrik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.379.384 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1174857
Altı Yerleşim Birimlerindeki 608 Öğrencinin 13 Taşıma Merkezi Okula 39 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşınması İşi
S.S. Kızıldam Köyü Tar.Kalk.Koop. • 149.760 ₺ • 1 teklif • İKN 2023/741825
Birimlerindeki 371 Ortaöğretim Öğrencisinin 6 Taşıma Merkezi Okula 26 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşınması İşi
Nursel Gülcan • 139.860 ₺ • 1 teklif • İKN 2023/771742
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmePlastik ve Kauçuk işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Çanakkale merkezli firmalarda.
PLASFORM PLASTİK VE METAL ENDÜSTRİ A.Ş.
Plastik Kalıp • Amasya
PLASFORM, Amasya OSB'de 1994'ten beri cooker hood filter, motor block ve inox filter üreten metal endüstri firması. 4,5M parça/yıl, 20+ ülke ihracat.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
TEZ OKSİJEN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Kimya Sanayi • Amasya
Amasya merkezli Kimya Sanayi üreticisi. NACE 20.1 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
BÜLBÜLOĞLU OKSİJEN ASETİLEN TIBBİ GAZLAR SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Kimya Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Kimya Sanayi üreticisi. NACE 20.1 faaliyet kodu. Buhar Krakingi kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
İSTANBUL GÜBRE SANAYİ A.Ş.
Kimya Sanayi • Samsun
İSTANBUL GÜBRE SANAYİ A.Ş. — Samsun Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Mikail Çakıcı Çakıcı Mühendislik İnşaat gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol