19 Kalem Kırtasiye Malzemesi (Matbuu Evrak) Mal Alımı İşi
İKN 2026/1353156 numaralı kamu ihalesini Aydın Petük kazandı — sözleşme bedeli 52.150 ₺, 3 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Aydın Petük
- Sözleşme Bedeli
- 52.150 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 245.205 ₺
- Teklif Sayısı
- 3 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ALINACAKTIR KIRTASİYE MALZEMESİ (MATBUU EVRAK) SATIN ALINACAKTIR ZONGULDAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ZONGULDAK ALAPLI DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ
- Şehir
- Zonguldak
- İhale Türü
- Mal
- Sonuç İlan Bülteni
- 1 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (1 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Ambalaj ve Kağıt Ürünleri / Zonguldak filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Aydın Petük firmasının geçmiş ihale kazanımları, ALINACAKTIR KIRTASİYE MALZEMESİ (MATBUU EVRAK) SATIN ALINACAKTIR ZONGULDAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ZONGULDAK ALAPLI DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ idaresinin alım geçmişi, Ambalaj ve Kağıt Ürünleri sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Ambalaj ve Kağıt Ürünleri Sektöründe Son İhale Sonuçları
3 Kısım Kırtasiye, Baskı ve Toner Malzemeleri Mal Alım İşi
Siirt Çelik Matbaa Ambalaj Reklam Basın Yayın İnşaat Gıda Tarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 5.390.743 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1133939
Streç ve Galoşmatik Malzemeleri
Güçlü Avrasya Tedarik Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.267.500 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1265909
Kırtasiye Malzemesi Mal Alım İşi
Van Merkez Kitap Kırtasiye İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 9.274.430 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1515403
53 Kalem Kırtasiye Malzemesi Alımı
Mustafa Seyhan • 2.542.200 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1018691
Kırtasiye Malzemesi ve Toner Alımı, 90 Kısım, 90 Kalem
Mustafa Seyhan • 1.231.460 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1287178
Kırtasiye Malzemesi Mal Alımı ile Orijinal Toner Mal Alım İşi
Kardağ Kardeşler Dağıtım Kırtasiye Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.807.992 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/1266906
Zonguldak İlinde Son İhale Sonuçları
Mahalinin Yenilenmesi İşi
Ömer Çakır • 1.727.250 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1438728
Kaynak Atölyesinin Kapılarının (3 Adet) Otomatik Seksiyonel Kapı ile Yenilenmesi
Hamdi Yapar • 750.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1273665
Eğitim Taşıma İşi İhalesi
Sezgin Bayram • 479.650 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1278738
İşi
Alemon Yönetim Danışmanlık Hizmetleri Elektronik Medikal İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.165.050 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1496316
6 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı
Ömür Medikal Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 104.400 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1284520
Onarımı İşlerine Ait
Taşkın Bayrak • 2.197.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1230179
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeAmbalaj ve Kağıt Ürünleri işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Zonguldak merkezli firmalarda.
POELSAN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Samsun
POELSAN Plastik, 1994'ten beri Samsun'da vana, filtre ve sulama çözümleri üretmektedir. 43.000 ton kapasite, 80+ ülkeye ihracat, ISO sertifikalı.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
ALPPLAS ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Ankara
Beylikdüzü İstanbul'da faaliyet gösteren ALPPLAS, beyaz eşya ve ev elektroniği sektörüne yönelik yüksek kaliteli plastik bileşen üretimi gerçekleştirir.
KAYSERİ STROPOR AMB. SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.
Plastik ve Kauçuk • Aydın
KAYSERİ STROPOR AMB. SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş. — Aydın Organize Sanayi Bölgesi üye firması
CEM WEB OFSET SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Matbaa • Ankara
Ankara Sincan'da faaliyet gösteren CEM WEB OFSET, profesyonel web ofset baskı ve matbaa hizmetleri sunan köklü bir sanayi ve ticaret firmasıdır.
Ada Matbaacılık Yayıncılık San. Ve Tic. A.Ş.
Matbaa • Ankara
Ankara Sincan OSB'de 50.000 m² tesiste büyük tirajlı matbaacılık, dijital baskı ve yayıncılık. MEB projelerine uygun üretim, 2001'den bu yana.
Tedarikçi misiniz? Aydın Petük gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol