23 Kalem Yaş Sebze ve Meyve Alımı İşi
İKN 2026/1340335 numaralı kamu ihalesini Sadık Tanyıldız kazandı — sözleşme bedeli 4.309.500 ₺, 3 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Sadık Tanyıldız
- Sözleşme Bedeli
- 4.309.500 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 6.949.900 ₺
- Teklif Sayısı
- 3 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR ÖZALP İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Van
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Van filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Sadık Tanyıldız firmasının geçmiş ihale kazanımları, GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR ÖZALP İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
2 Ay Süreli Yemek Temini ve Servisi Hizmeti Alımı
Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.500.201 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1494238-2
(01092026-21092026 Tarihleri Arası) Malzeme Dahil Yemek Pişirme, Dağıtım ve Sonrası Hizmeti Alım İşi
Erdihan Gıda ve Yemekçilik Sosyal Hizmetler Temizlik Hizmetleri Hayvancılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ahmet Türksayar İş Ortaklığı • 8.087.673 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1557760
Günde Bir Öğün (Malzeme, İşçilik ve Adrese Dağıtım Dahil) Hazır Yemek Hizmeti Alım İşi
Asil Group Temizlik Gıda Yemek Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 3.016.230 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1530121
Şarküteri ve Diğer Gıda Mal Alımı
İsmail Çetin • 2.433.750 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1496763
34 Kalem Meyve-Sebze ve Beyaz Et Mal Alım İşi
Adil Üstünyer • 1.800.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1412584
Gıda Maddesi (39 Kısım) Tedariki
Bülent Çeçen • 313.600 ₺ • 11 teklif • İKN 2026/1174217
Van İlinde Son İhale Sonuçları
İlköğretim, Ortaöğretim Kurumlarında Öğrenim Gören Öğrencilere 682241 Adet Ders Kitabının Ücretsiz Dağıtım, Tasnif İşi
Adhar Gıda Taşımacılık İnşaat Temizlik Sağlık İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 955.137 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1502894
Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 273 Ortaöğretim Öğrencisinin 4 Taşıma Merkezi Okula 20 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
İzci Taşımacılık Temizlik İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limidet Şirketi • 5.365.745 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1200259
Alımı İşi
Günsan Taşımacılık Turizm İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 9.996.630 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1251407
Hizmet Alım İşi
Arnos İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 36.018.090 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1591659
Biyosidal Ürün Mal Alım İşi
Erkan Mean • 2.700.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1528609
Antalya Konyaaltı Kaymakam Konutu Yapım İşi
Ertur Tekstil Temizlik Taşımacılık İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. • 20.469.000 ₺ • 31 teklif • İKN 2026/1251151
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Van merkezli firmalarda.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Sadık Tanyıldız gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol