Roll Ekmek Alımı
İKN 2026/1335655 numaralı kamu ihalesini Ekmekeli Unlu Mamüller Gıda Dağıtım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 1.320.000 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Ekmekeli Unlu Mamüller Gıda Dağıtım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 1.320.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 1.547.100 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- EKMEK SATIN ALINACAKTIR KIRKLARELİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KIRKLARELİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ
- Şehir
- Kırklareli
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 1 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (1 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Kırklareli filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %5 altında
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 7 ihalenin tipik sözleşme aralığının %5 altında. Kazanmak agresif fiyatlama gerektirebilir — marj riskine dikkat.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Ekmekeli Unlu Mamüller Gıda Dağıtım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, EKMEK SATIN ALINACAKTIR KIRKLARELİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KIRKLARELİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yemek Hizmeti Alımı
Hamdi Restorant Turizm ve Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 70.088 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1640199
Yemek Alımı İşi
İşletmesi • 5.038.290 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1638653
Öğrencilerine Malzeme Dâhil 91Gün 11739 Öğün Öğle Yemeği Yemek Pişirilmesi, Dağıtılması Hizmet Alım İşi
Yusuf Yalın • 997.345 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1336486
Merkezi Müdrlüğünün Mamul Yemek Alımı, Dağıtım ve Servis Hizmetleri Alımı
Kader Uysal • 4.261.477 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1271377
Sakarya Üniversitesi Servise Hazır Yemek Hizmeti Alım İşi
Şafak Catering Gıda Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, MG Profesyonel Yemek Anonim Şirketi İş Ortaklığı • 211.474.419 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1002808
Kuruluşların 2026 Yılı 2 Aylık (Eylül-Ekim) Aylık Mamul Yemek Alımı, Dağıtım ve Servis Hizmetleri Alımı
Şirketi • 2.181.702 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1508839-3
Kırklareli İlinde Son İhale Sonuçları
Altı Yerleşim Birimlerindeki 266 İlköğretim Öğrencisinin 19 Taşıma Merkezi Okula 28 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Güray Çetin • 271.500 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1259240
ve Teknik Anadolu Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu'na 14/09/2026-25/06/2027 Tarihleri Arasında Taşınması İşi
Mustafa Şıra • 427.350 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1335793
Emirgazi Belediyesi Düğün Salonu ve Mutfak Binası
Ramoline Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 42.360.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1316842
Cevizköy Ortaokulu ve Tozaklı İlkokuluna 14/09/2026-25/06/2027 Tarihleri Arasında Taşınması İşi
Mustafa Şıra • 401.450 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1327906
Ortaokul Öğrencisinin 5 Araçla 181 Gün Süreyle Pehlivanköy Atatürk İlkokulu/Ortaokuluna Taşınması İşi
Yusuf İzzettin Soy • 332.135 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1326945
Suyu Sondaj Bağlantısı Yapılması
Neziran İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 740.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1385350
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Kırklareli merkezli firmalarda.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Ekmekeli Unlu Mamüller Gıda Dağıtım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol