Ön Ödemeli Kartlı Su Sayacı
İKN 2026/1333233 numaralı kamu ihalesini Kılıçaslan İnşaat Gıda Otomotiv Doğalgaz Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 5.160.000 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Kılıçaslan İnşaat Gıda Otomotiv Doğalgaz Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 5.160.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 5.190.000 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- SU SAYACI SATIN ALINACAKTIR NAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Kırşehir
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Elektrik ve Elektronik
- Sonuç İlan Bülteni
- 31 Ağustos 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (31 Ağustos 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Elektrik ve Elektronik / Kırşehir filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Kılıçaslan İnşaat Gıda Otomotiv Doğalgaz Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, SU SAYACI SATIN ALINACAKTIR NAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Elektrik ve Elektronik sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Elektrik ve Elektronik Sektöründe Son İhale Sonuçları
Ziyaretçi Merkezi Mimari, Statik, Elektrik, Mekanik Projesi Hizmet Alım İşi
Şirketi • 3.245.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2023/1310483
Muhtelif Trafo Merkezlerinde Akü Odalarının Yenilenmesi İşi
Çetin İpekyüz • 10.974.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1208453
Veren Ambulansların ve Jeneratörlerin 2017 Yılı İhtiyacı İçin 151000 Litre Motorin Alımı
Aybastı Petrol Ürünl Turz Taş İnş Oto Enerji Tic Ltd Şti • 63.580 ₺ • 2 teklif • İKN 2016/511356
500 kVa Jeneratör Alım İşi
Aypower Jeneratör Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.705.045 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1105102
Jeneratör Alımı
Aypower Jeneratör Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 6.420.830 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1224899
Kamera Sistemi Kurulumu Mal Alımı
Node Elektronik Teknoloji ve Ticaret Limited Şirketi • 2.708.300 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1420361
Kırşehir İlinde Son İhale Sonuçları
Kırşehir Merkez Özel Eğitim Öğrencileri Taşıma İşi
Kamalı Tur Taşımacılık Tarım Hayvancılık İnşaat Gıda Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 5.173.626 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1232664
Yaşam Becerileri Atölyesi Yapım İşi
Buket Sultan Tad • 2.850.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/929278
Tavaya Serme Makinesi ile Roll Ekmek Paketleme Makinesi Alımı
Öz Uygurlar Makina Mobilya Petrol,Petrol Ürünleri Turizm İşletmecilik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi • 1.700.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1192222
Elektronik Kartlı Soğuk Su Sayacı
Kılıçaslan İnşaat Gıda Otomotiv Doğalgaz Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 9.900.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1184978
LED Ekran Mal Alımı
Elit Çözüm Bilgisayar Güvenlik Elektronik İnşaat Müteahhitlik Sanayi Ticaret Pazarlama Limited Şirketi • 1.196.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1194603
5500m² 8'lik Kilitli Parke Taşı ve 50'lik 1000 m Bordür Taşı
Sarılar Kilit Parke Beton Mamülleri Madencilik İnşaat Taahhüt Petrolcülük Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.155.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1238897
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeElektrik ve Elektronik işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Kırşehir merkezli firmalarda.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
MERSİM METAL KALIP SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Tedarikçi misiniz? Kılıçaslan İnşaat Gıda Otomotiv Doğalgaz Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol