Sulama Hattı ile Vize Çavuşköy ve Pazarlı Köyleri YÜS Sulama Tesisi Bakım Onarım Yapılması İşi
İKN 2026/1332969 numaralı kamu ihalesini Neziran İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 3.828.000 ₺, 4 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Neziran İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 3.828.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 5.157.770 ₺
- Teklif Sayısı
- 4 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR KAPALI SULAMA HATTI, SULAMA TESİSİ BAKIM ONARIM İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR KIRKLARELİ İL ÖZEL İDARESİ SU VE KANAL HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Kırklareli
- İhale Türü
- Yapım
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları / Kırklareli filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Neziran İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR KAPALI SULAMA HATTI, SULAMA TESİSİ BAKIM ONARIM İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR KIRKLARELİ İL ÖZEL İDARESİ SU VE KANAL HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları Sektöründe Son İhale Sonuçları
Şırnak İli Cevizdüzü Köyü Sulama Kanalı Yapım İşi
Ümityol İnşaat Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi • 7.950.850 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1299328
Portatif Küçükbaş Hayvan Barınağı Montaj Dahil Alımı
Güleçyüz Çadır Gıda İnşaat Nakliyat Temizlik İletişim Hayvancılık Tarım Otomotiv Emlak Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 3.990.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1277282
100 Adet Traktör Arkası Römork Tipi Su Tankeri
Lojistik Yatırım Anonim Şirketi • 16.350.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1430542
Zabrus Tohum İlacı Alımı
Corteva Turkey Tarım Anonim Şirketi • 17.200.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1451534
(Kastamonu Sulama Birliği Karaçomak Sulaması Bakım Onarımı)
Ramer Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik Ticaret Limited Şirketi • 9.428.000 ₺ • 20 teklif • İKN 2026/1300715
Göksun Yol Kenarı Ağaçlandırma Uygulama Projesi Kapsamında Fidan Sulama
Sinan Kara • 5.781.705 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1523534
Kırklareli İlinde Son İhale Sonuçları
2026 Yılı Şehirler Arası ve Şehir İçi Sevk İş ve İşlemleri
Lüleburgaz VİP Tur Turizm Seyahat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 17.987.500 ₺ • 10 teklif • İKN 2025/2338622
Bitki ve Peyzaj Malzemesi Alımı
Şeyma Bulduk • 4.898.500 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1296103
BKM,BRL, Kademe Binaları Çatı Onarımı, İç ve Dış Cephe Boyanması Yapım İşi
Emir Gıda İnşaat, Sosyal Hizmetler,Turizm Sanayi ve Ticaret Liimited Şirketi • 73.140 ₺ • 4 teklif • İKN 2015/64598
Altı Yerleşim Birimlerindeki 266 İlköğretim Öğrencisinin 19 Taşıma Merkezi Okula 28 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Arzen Hazal Tatar • 316.750 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1259240
Roll Ekmek Alımı
Ekmekeli Unlu Mamüller Gıda Dağıtım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.320.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1335655
ve Teknik Anadolu Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu'na 14/09/2026-25/06/2027 Tarihleri Arasında Taşınması İşi
Mustafa Şıra • 427.350 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1335793
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeTarım ve Hayvancılık Ekipmanları işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Kırklareli merkezli firmalarda.
AŞAN ÇELİK YAPI MAK. İNŞ. TURZ. SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
Makine ve Ekipman İmalatı • Ankara
Aşan Çelik Yapı Ankara Malıköy OSB’de çelik konstrüksiyon, makine imalatı ve endüstriyel inşaat projelerinde uzman çözümler sunar. Detaylı bilgi için tıklayın.
VARER SAVUNMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Makine ve Ekipman İmalatı • Amasya
Amasya merkezli Makine ve Ekipman İmalatı üreticisi. NACE 32.99 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAMSUN MAKİNA SANAYİ A.Ş.
Makine ve Ekipman İmalatı • Samsun
Samsun merkezli Makine ve Ekipman İmalatı üreticisi. NACE 28.99 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
ENKAY ALÜMİNYUM LEVHA-MUTFAK EŞYALARI-İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Samsun
Samsun ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
Tedarikçi misiniz? Neziran İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol