Onarım İşi
İKN 2026/1297654 numaralı kamu ihalesini Engin Satılmış EN SA Mühendislik kazandı — sözleşme bedeli 27.927.927 ₺, 33 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Engin Satılmış EN SA Mühendislik
- Sözleşme Bedeli
- 27.927.927 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 44.415.419 ₺
- Teklif Sayısı
- 33 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- BİNA GÜÇLENDİRME VE ONARIM İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ
- Şehir
- Van
- İhale Türü
- Yapım
- Sonuç İlan Bülteni
- 2 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (2 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm / Van filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Engin Satılmış EN SA Mühendislik firmasının geçmiş ihale kazanımları, BİNA GÜÇLENDİRME VE ONARIM İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Van İlinde Son İhale Sonuçları
Alsancak Gar ve Basmane Gar Jeneratör Tesisi Yapılması
Mustafa Çıtak • 10.940.000 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/1011542
İnşaatı
Ayhan İzci, Baran Kanat İş Ortaklığı • 75.190.325 ₺ • 47 teklif • İKN 2026/1041494
Grobeton - Çevre Duvarı İlave Yapım İşi
Musa Harhar • 11.270.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1536665
Okula 35 Araç ile 181 İş Günü (14 Eylül 2026-25 Haziran 2027 Tarihleri Arası) Taşınması İşi
Erçelik Taşımacılık Yemek İnşaat Petrol Nakliye Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, Metiga Kurye Hizmetleri Turizm Gıda İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı • 12.217.500 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1230878
Eğitim Taşıma İşi
Evin 1 Yapı Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 4.966.666 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/1249390
2026/002
Tamara Tur Turizm Organizasyon Eğitim ve Temizlik Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 9.364.200 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1510108
İhale sonuçlarında gezinin
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol