Bitki ve Peyzaj Malzemesi Alımı
İKN 2026/1296103 numaralı kamu ihalesini Şeyma Bulduk kazandı — sözleşme bedeli 4.898.500 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Şeyma Bulduk
- Sözleşme Bedeli
- 4.898.500 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 5.223.337 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- BİTKİ VE PEYZAJ MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR LÜLEBURGAZ BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Kırklareli
- İhale Türü
- Mal
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — İnşaat ve Yapı Malzemeleri / Kırklareli filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %44 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 7 ihalenin tipik sözleşme aralığının %44 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Şeyma Bulduk firmasının geçmiş ihale kazanımları, BİTKİ VE PEYZAJ MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR LÜLEBURGAZ BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, İnşaat ve Yapı Malzemeleri sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sektöründe Son İhale Sonuçları
Konstrüksiyon) Kurulum, Altyapı ve Üstyapı İnşaatı Yapım İşi
Zalif Kahya • 16.199.058 ₺ • 21 teklif • İKN 2026/1150508
İnşaatı
Can Global Taahhüt İnşaat Anonim Şirketi • 98.888.000 ₺ • 35 teklif • İKN 2026/1100581
Cizre Geneli BSK Asfalt, Parke Serimi ve Parke İşçiliği Yapım İşi
Babat Yapı İnşaat Limited Şirketi • 61.562.430 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1249695
Asfalt Kazıyıcı (Trimer) İş Makinesi Kiralanması
Hadid Maden Taahhüt Nakliye İnşaat Yapı Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 2.700.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1426073
ve Yapı Malzemesi Mal
MEF Altyapı Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 1.997.998 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1261348
Kanalizasyon İzleme Sistemi Mal Alımı İhalesi
ARS Endüstriyel Kontrol Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 21.950.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1192143
Kırklareli İlinde Son İhale Sonuçları
2026 Yılı Şehirler Arası ve Şehir İçi Sevk İş ve İşlemleri
Lüleburgaz VİP Tur Turizm Seyahat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 17.987.500 ₺ • 10 teklif • İKN 2025/2338622
Sulama Hattı ile Vize Çavuşköy ve Pazarlı Köyleri YÜS Sulama Tesisi Bakım Onarım Yapılması İşi
Neziran İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.828.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1332969
BKM,BRL, Kademe Binaları Çatı Onarımı, İç ve Dış Cephe Boyanması Yapım İşi
Emir Gıda İnşaat, Sosyal Hizmetler,Turizm Sanayi ve Ticaret Liimited Şirketi • 73.140 ₺ • 4 teklif • İKN 2015/64598
Altı Yerleşim Birimlerindeki 266 İlköğretim Öğrencisinin 19 Taşıma Merkezi Okula 28 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Arzen Hazal Tatar • 316.750 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1259240
Roll Ekmek Alımı
Ekmekeli Unlu Mamüller Gıda Dağıtım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.320.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1335655
ve Teknik Anadolu Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu'na 14/09/2026-25/06/2027 Tarihleri Arasında Taşınması İşi
Mustafa Şıra • 427.350 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1335793
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi Eşleştirmeİnşaat ve Yapı Malzemeleri işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Kırklareli merkezli firmalarda.
GÜNEYOĞLU ELK. MAK. SAN. TAAH.VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Sakarya
Sakarya ilinde Elektrik ve Elektronik sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fotolitografik Desen Oluşturma. NACE 26.11.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
BORSAN KABLO ELEKTRİK AYDINLATMA İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.
Elektrik ve Elektronik • Samsun
Samsun'da 1984'ten beri kablo üreticisi. TSE, VDE, CE, UL sertifikalı bakır & alüminyum güç kabloları. 80.000 m² üretim kapasitesi, 100+ ülkeye ihracat.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
MERSİM METAL KALIP SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
MERZEL ELEKTRİK ELEKTRONİK SAAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Amasya
Amasya Merzifon OSB'de elektronik kart tasarımı ve üretim. Saatte 30.000 malzeme kapasitesi, anti-statik tesis ve AR-GE desteği ile B2B çözümler.
Tedarikçi misiniz? Şeyma Bulduk gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol